Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Łatwe dodawanie zdjęć handlarzy


Bartollinix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Masz problem ze zrobieniem Screen'a handlarzy?

Tutaj się dowiesz jak poprawnie i szybko dodać.

Na początku musimy posiadać program ScreenShoter:

 

1308765548-U105386.png
 ScreenShooter 

 

1308765487-U105386.png
 http://speedy.sh/WyWjf/ScreenShooter.rar 

 

1308765466-U105386.png

 http://screenshooter.net/screenshooter-setup.exe 

 

1308765590-U105386.png
 https://www.virustotal.com/file/6b274d11c9eeb6ab2dd5a7c5762743ec9f93ec9cc3a977a8a011af9afbce9002/analysis/1326566405/ 

 

 

1308765441-U105386.png
 Skan 1 to to ten sam plik co skan 2 

 

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

 

Gdy nasz program został pobrany możemy zaczynać.

Zruszmy, że to handlarz którego chcemy dodać:

kvfh.jpg

Zamiast całego Screena wycinamy tylko ten kawałek:

ojhp.jpg

Ok to już wiemy a teraz jak szybko to dodać ?

Nic prostszego !

Na niby to jest nasz Screen którego chcemy wgrać

wssz.jpg

Przeciągamy screen do tematu, posta który chcemy wgrać.

Bez Images Hack czy innych stronek !

jhvz.jpg

A następnie wgrywamy do tematu, postu.

utke.jpg

I już.

Zbieram Like

Opublikowano

Mozna tez prawy na obrazek i kopiuj adres url grafiki.

 

Wiesz, to juz kazdy zna. :) no ale dobrze zrobiony tutorial

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...