Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SlimeCity 1.1.0 [PVP ON][Jobs][MobArena][xLevel][Factions]


paczeq9444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Główne informacje

 

IP Serwera: 90.156.81.32:25569

 

 

Serwer Otwarty: 24/7 !

 

 

Ilość Slotów: 66

 

 

Client: 1.1.0!

 

 

Typ Serwera: Profesjonalny - Survival + RPG

 

 

Whitelist: Wylaczona !

 

 

Premium: Wyłączone !

 

 

Piekło: Włączone !

 

 

Moby: Włączone !

 

 

PVP: Włączone !

 

 

Zwierzęta: Włączone !

 

 

Co zrobic aby dostac dzialke ??

Musisz Zrobic dom i ogrodzic go plotkiem dzialka max 15 na 15 czyli moze zawierac maxymalnie 225 klockow moze byc ona nawet 22 na 10 nieinteresuje mnie to max 225 klockow

admin nie daje nikomu i nie tworzy dzialek ani nie upieksza swiata to gracze sami buduja sobie chodniki itp itd kto rozwala to wiecie podajecie mi ja go ban za griefa ityle

aaa i jeszcze jesli ktos napisze do admina ze chce cuboid a niema domu i go ogrodzonego plotem dostaje bana na stale za nieznajomosc regulaminu ktory mozna przeczytac

gdy wpiszemy komende /spawn

 

 

 

 

SS z Gry

 

 

 

 

 

 

Pluginy

 

 

beztytuufnpb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administracja

 

 

Prop-Właściciel

Paczeq-Admin

Czarnyxd-Moderator

Opublikowano

w temacie serv na 1.1.0 a tu napisane ze na 1.0.0 ale dzial tylko na 1.1 nawet spoko ale nie wszystkie komendy dzialaja ale ogolnie spoko serverek

4602422ade673.jpg
Opublikowano

Serwer 0/10. Gdy wbiłem na niego od razu był event na którym admin 1/4 chunka wypełniał jakimś materiałem np zlotem. Wiele osób dopiero zaczynających grę (m.in. ja) prosiło o kilof, a admin powiedział że go to nie obchodzi że my dopiero zaczęli grę i nie dał. Napisałem więc: Pro administracja za co dostałem bana...

 

Admini nie ogarnięci. Ogólnie serwera nie polecam

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Hah ziomek ja ci nic nie dam ani zaden admin to nie koncert zyczen event byl zapowiedziany od godziny 10 rano wiec twoj pech taki event jest co 2 dni a w sobote event pvp

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...