Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] xxBarcAxx D3D v1.3 {AimBot, ESP, WeamponBinder, STW, WTW, &moree}!


xxBarcAxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

xxBarcAxx Public v1.3

1319585492-U316606.png

////////////////////////////////////////////////////////	  xxBarcaxx Public v1.3   ///////////////////////////////////////////////////////////

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Dodano:

-Parę drobnych opcji...

Zaktualizowałem:

-Adressy

-Zmieniłem bazę.

Info:

Aby zapobiec szybkim crashom należy włączać fuckcje w roomie, następnie przed wyjściem z niego wyłączać...

WEAMPON BINDER- Crashuje po 1 Oddanym strzale!!!


WSZYSTKIE BŁĘDY, CHRASHE PROSZĘ ZGŁASZAĆ W TEMACIE LUB NA PW!!!!


Aby zapobiec spamowi typu \"Hack mi nie działa\", napiszę co trzeba zrobić, aby mój hack działał poprawnie...

-Uruchamiaj WarRock oraz Injector jako administrator
-Wyłącz Antyvirusa oraz zaporę systemową
-Zainstaluj .Net Freamwork 3.5 i 4.0
-Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package:

Dla Windowsa 32bit: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Dla Windowsa 64bit:  http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=15336

Jeśli po tym pojawi się Faield to Inject, nalezy wtedy zmienić Injector, i wtedy wszystko bedzie śmigać 




														 Życzę miłej gry 




															 xxBarcAxx

1319585534-U316606.png

34989629.jpg

1319585591-U316606.png

Win Vista x32

1319585614-U316606.png

https://www.virustotal.com/file/68ed9403989297e03481a905b4e3358db995208e43faf7fae75a451c7f168aa9/analysis/1326542113/

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/428b86ae91bb802d1ba2f5b1e08eed0828fe4019

1319585635-U316606.png

http://speedy.sh/pGqZ8/xxBarcAxx-Public-v1.3.rar

 

http://www.multiupload.com/Y0RWTBOAOF

 

 

 

SAMA DLL'ka!!!

 

 

1319585635-U316606.png

 


http://speedy.sh/7umW6/xxBarcAxx-Public-v1.3.dll

 

1319585614-U316606.png


https://www.virustotal.com/file/e0dd0addb60cee3419b7ab50ee452dfe54fd821e0bc1965f5efa1fdb1dc7bf1f/analysis/1326542239/

 

 

Ten skan Wam pokazuje, że tyle wirów wykryło dlatego, że jest w paczce Injector od Nearona, który wykrywa chyba najwięcej wirków.

 

Wrzuciłem samą dll'ke po to, żebyście nie mieli wątpliwości, a modków proszę o nie usuwanie tematu za zbyt duży wynik skanu

:)

 

Proszę czytać "OPIS"!!!

 

Pozdrawiam i liczę na Lajki

:)

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Działa ale nie działa. Przynajmniej u mnie.

3 razy probowalem zanim odpalilo. I opcje hacka nie dzialaly :

wlącza bandage i mimo to umieralem od krwawienia

no recoli nie dzialalo itp.

chyba nic nie działało nawet Nospawnwait nie działał. Testowalem na dwóch injectorach na Naeron i ten xKarraKa.

Może to wina jakiegos buga albo mojego kompa (nie wiem).

Twój poprzedni hack był delikatnie mówiąc najlepszy na forum tylko siros cię "wyprzedzał" ale on ma platne funkcje.

Sprobuje jak wroce z ulotek może zadzaiła.

 

Edit.uprzedze odpowiedz na mojego posta: TAK POSIADAM PROGRAMY NIEZBĘDNE DO ODPALENIA HACKOW.

Opublikowano

@ Up'y

Ja tak samo miałem, i Nearonem injectowalo dobrze, Adrenalina źle, Karrakaką dobrze, ale jak się wstrzelilem to grałem ok. 40 min.,.

 

Uwiezcie, jak bym go nie przetestował to bym go nie wstawił na forum... Takie już są te hacki...

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Haczek działa WIN 7 64 bit.

 

Po 12 minutach gry crash na opcjach : chams, no recoil,spread, boneshot i s.t.w

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Haczek działa WIN 7 64 bit.

 

Po 12 minutach gry crash na opcjach : chams, no recoil,spread, boneshot i s.t.w

Takkk, właśnie pracuje nad STW, bo zacina się szybko, i później crashuje...

 

Na razie udało mi się zrobić, że się wyłącza w Lobby, ale to i tak za mało :)

 

Mam teraz ferie, więc będę pracował w pocie czoła aby jak najmniej crash'a było, a to trudne przy tylu opcjach...

 

Pozdrawiam ;)

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Jeśli używasz czyichś source codes to daj ich autorom credits...

W tym CynoTM , R3dL!n3, WARROCK_CODER etc.

A tak wogóle cheat działa bez zarzutu ;) Aimbocik śmiga jak marzenie :P

s

Opublikowano

Jeśli używasz czyichś source codes to daj ich autorom credits...

W tym CynoTM , R3dL!n3, WARROCK_CODER etc.

 

A tobie w szczególności, za to że Ci dałem Detoura i HOOK'a to w zamian chciałem source na TelePorty do baz....

 

Nic innego od Ciebie nie mam................

 

Pozdro, a tak poza tym zajmij się sobą, i bez takich głupich postów, będę robił i pisał co będzie mi się podobać....

 

@Co tu ma sumienie to tego???? Przecież nic nie ukradłem... Jak bym chciał już pisać Credits na te nowe opcje to by mi InfoBoxa nie starczyło xD xD xD

 

Poprawię się xD

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

@BarcA WARROCK_CODER ma rację z credits.. Ty pewnie też chciał byś za jakieś opcje mieć w cheacie credits za pomoc itp. Ale to jest twoje sumienie ehh...

 

A co do cheata to pograłem i działa.

1365881062-U68160.png

Opublikowano

Naeron - nie otwiera żadnej strony, hacka nie widać

Thtsn (niezawodny) - otwiera Twój profil na MPC, lecz za to WR się nie włącza

 

Nie wiem ocb. Każde hacki mi działają.

 

A mi na odwrót, inne nie otwierają, tylko Nearon, i mi się ładnie otwiera, ale ja już pracuje nad następną wersja na jeszcze innej bazie, teraz musi być bez kraszy xD

 

Także specjalnie dziś sprawdziłem, czy na serio nie działa, ale ja dalej gram ponad 20min,,,

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

działają wam te bronie na slotach ?

Jak byś przeczytał Opis, to byś wiedział, że jest to tylko dla szpanu, po strzale wr crashuje...

 

Proszę czytajcie opis!!!!!

 

Pozdrawiam

Huehue

:)

 

1753048381.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...