Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]AdventureBox [Survival] [Moby nether On pvp On] [WH] [DEDYK]


Nejten123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: Survival

Adres IP: Adres IP: 94.23.45.37:25057 (f2.owncraft.pl:25057) :

Status: status.png?ip=Adres%20IP:%2094.23.45.37:25057%20%20%20%20%20%20%20(f2.owncraft.pl:25057)&port=

informacje.png

Sloty: 10

Whitelista: ok.png

Potwory:ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Czipendejs , Flesher

 

pluginy.png

Nie ma

 

inne.png

Serwer ma white listę jest to czysty survival nawet admin nie daje sobie itemków . Obowiązkiem gracza jest Kultura 12+ lat i Mikro + Ts3 White lista tutaj piszcie

Opublikowano

Proszę dodać:Frost

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Sorry ze pisze tu na tym temacie bo nie ma nigdzie . Server jest ok fajnie sie gra , miałem nadzieje że to będzie jakiś fajny server budowanie domku z Kubą było fajne ogólnie miałem polecać serv , ale żal że budowanie domków za miastem zabronione ? o_O Przecież jest wyjście każdy może sobie wyjść wybudować dom . Chciałbym i to bardzo zostać odbanowany ponieważ był to jeden z najlepszych serverów na jakim grałem choć te pomyłki adminów co mówię żeby "tepneli" kuzyna do mnie to robią na odwrót ale na prawdę i to na prawdę chciałem polecać server choć polecam go ludziom co nie mają na nim bana i zycze im miłej gry następnym razem jak tam będę no ale może juz nie będę to chciałbym mieć dom za miastem ale raczej flesher dał mi bana już na zawszę

 

Dziękuje bardzo za miłą grę

Monk3j ...

Ahh , te stare czasy z MINECRAFTEM ;]

Opublikowano

Serwer na nową wersję

http://www.mpcforum.pl/topic/535150-rpgno-wlno-premium24725-slotow-adventurebox-110/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...