Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Deteted][13.01.12].RedBull P-LvL Bot V0.6 | Quick P/D, AutoStart/Rdy, P/D Anywhere..


kosik11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

[13.01.12].RedBull P-LvL Bot V0.6 | Quick P/D, AutoStart/Rdy, P/D Anywhere..

1319585492-U316606.png

<13.01.12>: Update | Added New Detour | Added P/D Anywhere -> works 100%
<06.01.12>: Updatet | New Menü | New Packer
<19.12.11>: Updatet
<16.12.11>: 32 Bit Start + Auto Enter added | Updatet
<12.12.11>: Bot erstellt

Nowy, świeży plvl bocik.

WIN 7, vista URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR.

Download zawiera samą dll\'ke
Spis injectorów :
http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dziaajcych-injectorw/

Żeby hack działał injector i dll\'ka musi mieć taką samą nazwę np :
dll. - redbull.plvl.v06
injector - redbull.plvl.v06

1319585534-U316606.png

 

dupam.png

 

 

 

1319585591-U316606.png

Win 7 x64 Bit

1319585614-U316606.png

https://www.virustotal.com/file/11de0f379efda3a85f84ee4d5262d9e87c17b54f28f733b9f035449bec3e1469/analysis/1326536847/

 



1319585635-U316606.png


http://www.megaupload.com/?d=U2E6CQGJ

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Gra ktoś? pisac w grze nic l3cycu lub PW tutaj :)

 

@up

Program party detected?

Podbno jak to wyskoczy to jakies dane sa wysylane od HS'a do Wr i obserwują twoje konto ;/

 

Tak słyszłałem :(

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Mam problem, na Lapku wszystko ładnie śmiga, ale na moim PC gdy odpalam przez injectora te dll'ke to laguje mi całęgo kompa i musi być restart a przy innym hacku a takim samym injectorze nic się nie dzieje

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Mi nie chodzi , żaden hack , pomoże mi ktoś ?

 

Masz zainstalowane: Net Freamwork 3.5 lub 4.0, Microsoft Visual C++ Redistributable Package 2010 ??

 

Tu masz download i filmik jak odpalać hacki:

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano

Haczek jest już deteted, no przynajmniej u mnie :)

 

Proszę o zamknięcie tematu.

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...