Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Królestwo Se-Pong[WL][SLOTY 250]


TheWomen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to serwer RPG.

 

Na serwerze są do zdobycia Rangi,zaczynasz grę od rangi Chłop ,potem zaś po wykupieniu za $ money uzyskanych z Jobs.Rangi Wieśniak, Po paru dniach gry awansujesz na Mieszczana, a potem Doradca króla, i na końcu stajesz się Władcą.

 

 

Rangi:

 

Wieśniak:Rozpoczyna przygode na spawnie z desek i idzie pod ruiny miasta gdzie musi walczyc z złymi Goblinami i Zombiakami.

Chłop - Przeprowadza się pod miasto koło wieśniaków. Targuje się z nimi oraz

 

zdobywa terytoria i łup wroga.

 

Mieszczan- Otóż mieszczan przeprowadza się do miasta i buduje swoją gospodarkę o rozmiarze 40x40.Musi za nią placic co

 

tydzień 1k $.Oraz podatek za oborę. 30 $.

 

Doradca Króla- Awansuje z Mieszczana za opłatą 3 zł na stałe.

 

Przeprowadza Się do zamku.

 

Otrzymuje jadło,

 

$

 

oraz

 

Diamentową Zbroje

 

Diamentowy miecz

 

Diamentowe Buty , spodnie , hełm.

 

Królem możesz się stac gdy Będziesz zaufanym rycerzem i godnym Przyjacielem Władcy (Head-Admina)Serwera.

 

 

Ip:Jeszcze nie podaje bo mapka w trakcie Budowy.

 

WL:on ponieważ Nie chcemy dzieci.

 

Sloty:250

 

Nether:On

 

Pvp: on (Wszędzie oprócz miasta Wiesniaki sobie muszą poradzic)

 

Wybuchy TNT Piszcie w komentach czy chcecie i Creepery też piszcie.

 

Start serwera podam W Krótce.

 

Team serwera

^^

 

[Władca]Władysław II

 

[Zastępca]Krzywousty

 

[Zaufany]Papkin

 

[Alchemik]Hagrid

 

[Mag]Harry

 

[Książę]Mario

 

[Księżna]Bogumiła

 

[Kelner]Rysiek

 

 

Zapraszam do komentowania .

^^

 

 

 

Podanie WL

 

Wiek:

Nick:

Staż w minecraft:

Zareklamujesz serwer?:

Dlaczego akurat ten?:

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.?

Opublikowano

Wiek: 11 (Jestem ograniety)

Nick: Rondelek

Staż w minecraft: Od wersji 1.5 Beta

Zareklamujesz serwer?: Napewno u kolegów

Dlaczego akurat ten?: Zapowiada się fajnie

Czy jak serwer będzie miał kryzys dołożysz się.? Jak będe miał kase to tak !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...