Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][RP][1.1][Auto-WL][No-Premium] Lost World ***Wieelki powrót***


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logouun.jpg

 

Wieelki powrót! Pamiętasz te epickie wojny, pełne Taktyk, podkopów, walk, te napady po cichu,

to dobijanie targów za plecami władzy?

 

U nas możesz wybrać: samotne życie w puszczach, lub gildijne wojny, współpraca przeciw wrogom.

To od Ciebie zależy kim zostaniesz i co będziesz robił!

 

Mamy automatyczną WL. Wystarczy poprawnie udzielić odpowiedzi na quiz na forum

i automatycznie dostajesz się na WL. Jest to bardzo pomocne w odsiewaniu głupich graczy

;)

 

Serwer ma dużo zmodyfikowanych pluginów, niektóre autorskie.

Dlatego zapraszamy do nas! Jest to serwer RP+Surv

:) Serwer stoi na Bukkicie na wersji 1.1.0

 

Zapraszamy, szukamy stałych graczy! Mamy własnego TSa

:)

 

 

Adresy IP:

 

IP serwera - lw.mynecraft.pl

TeamSpeak - ts.mynecraft.pl

Forum o grze i serwerze - podane na serwerze

:)

 

Link do quizu dodającego na WL -

Kliknij tutaj :)

 

 

Team - najważniejsze osoby:

 

Właściciel: Invicter

Admin #1: ReyGran

Admin #2: tomaszjar

 

 

Screenshoty:

 

20111218202950.th.png 20111218203333.th.png

 

 

Dodatkowe informacje

:)

 

Czekamy na fajnych, ogarniętych graczy. Bo co to za serwer bez graczy

:D

 

Pluginy:

- LWC,

- Jobs,

- Factions,

- FalseBook,

- WorldGuard,

- SimpleRegionMarket,

- wiele, wiele innych...

 

Zapraszamy!

Opublikowano

I to jest na 1.1?

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Bardzo fajny serwerek!

  • Ładne budowle,
  • Administracja i gracze - ogar :)
  • fajne pluginy,
  • niezły pomysł na serwer,
  • bardzo fajny pomysł z WL.

  • no cóż czasem laguje,
  • mało slotów.

Polecam!

 

 

@up - tak, na 1.1

Opublikowano

Czekam na fajnych i ogarniętych gracz..

Wyłącz wl to bd ich pełnoo :D

 

Swoją drogą możesz dodać TheOsteeR :))

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

Wieelki lajk dla serwera!

 

Lagi czasem są, i mało slotów. ALE:

Ładne budowle, ogarnięci gracze i Admini, supeer pluginy.

 

@up - autododawanie do WL jest, więc jak wypełnisz quiz - jesteś na WL :)

Opublikowano

logouun.jpg

 

 

Wieelki powrót! Pamiętasz te epickie wojny, pełne Taktyk, podkopów, walk, te napady po cichu,

to dobijanie targów za plecami władzy?

 

U nas możesz wybrać: samotne życie w puszczach, lub gildijne wojny, współpraca przeciw wrogom.

To od Ciebie zależy kim zostaniesz i co będziesz robił!

 

Mamy WL. Lecz jest ona automatyczna, wystarczy poprawnie udzielić odpowiedzi na quiz na forum

i automatycznie dostajesz się na WL. Jest to bardzo pomocne w odsiewaniu głupich graczy

;)

 

Serwer ma dużo zmodyfikowanych pluginów, niektóre autorskie

:)

Dlatego zapraszamy do nas!

 

Jest to serwer RP+Surv :)

 

Serwer stoi na Bukkicie na wersji 1.1.0

Zapraszamy, szukamy stałych graczy :)

Mamy własnego TSa :)

 

Adres IP:

 

IP serwera - 178.32.200.61

TeamSpeak - 178.216.200.76:9989

Forum o grze i serwerze - podane na serwerze :)

 

Link do quizu dodającego na WL -

Kliknij tutaj :)

 

 

Team - najważniejsze osoby:

 

Właściciel: Invicter

Admin #1: ReyGran

Admin #2: tomaszjar

 

Screenshoty:

 

20111218202950.th.png 20111218203333.th.png

 

Dodatkowe informacje :)

 

Czekamy na fajnych, ogarniętych graczy.

Bo co to za serwer bez graczy :D

 

Pluginy:

 

- LWC,

- Jobs,

- Factions,

-spore71

- SimpleRegionMarket,

- wiele, wiele innych...

 

Zapraszamy!

Daj "+", ciebie to nic nie kosztuje, a mnie uśmiechu doda ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...