Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NewFace [RPG][40-60 SLOTÓW][DEDYK][PREMIUM][16 KLAS]


McGrzywa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=NewFace

Typ: RPG

Adres IP: 178.32.204.3:25565

Status: status.png?ip=178.32.204.3&port=25565

informacje.png

Sloty: 40 z możliwością zwiększenia do 60

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

McGrzywa [skype: maciek.grzywacz]

Ziomalka999 [skype: zarowa999]

Danioo13 [skype: paradoxalny38]

 

pluginy.png

WorldEdit

WorldGuard

LWC

Magica

Factions

uQuest

Citizens

I wiele, wiele innych

:)

 

inne.png

Serwer na razie nie jest dostępny, wciąż trwają nad nim prace. Do 21 stycznia serwer będzie nieczynny. Dostępne są 4 rasy, które posiadają unikalne zdolności:

  • Elfy: Potrafią kraść pieniądze.
  • Mroczne Elfy: Odporność na ogień.
  • Orki: Zadają więcej obrażeń.
  • Tannari: Potrafią oddychać pod wodą.

Każda z tych ras posiada klasy takie jak:

  • Mag: Potrafi rzucać zaklęcia, rzucać kule ognia itp.
  • Wojownik: Zadaje zwiększone obrażenia.
  • Łucznik: Strzały wystrzelone przez łucznika zadają większe obrażenia.
  • Złodziej: Otrzymuje umiejętność \"pożyczania\" pieniędzy.

 

 

Każda z ras ma swojego przywódce, który może zawierać sojusze z innymi rasami, oraz wypowiadać wojny innym rasom.

 

Kontakt z głównym administratorem:

GG: 3661734

Skype: maciek.grzywacz

E-Mail: [email protected]

Opublikowano

Nie wiem właśnie...nie mogę wejść na serwer bo mi pisze ze logowanie jak jest wh to dodaj mnie: Fumon437

Proszę O Zrzucenie Ze Mnie Tych %

Opublikowano

czy wszyscy z was to idioci ??? Przecież pisze wyraznie serwer

Serwer na razie nie jest dostępny, wciąż trwają nad nim prace. Do 21 stycznia serwer będzie nieczynny

dJ.jpg

Opublikowano

Pisałem, że do 21 stycznia serwer jest NIEDOSTĘPNY, trwają nad nim prace. Nie będzie white-list, teraz jest ponieważ ciągle pracujemy. Pozdrawiam wszystkich,

 

McGrzywa.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...