Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MPC Art Tournaments 2][Zapisy] Diss Art Tournament!


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1326317395-U247153.png

 

Mamy 20 miejsca, a jedno z nich czeka właśnie na Ciebie!

 

Prawidłowe zgłoszenie do konkursu:

Ja, {twój nick} przeczytałem/ am regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

 

 

 

Zapisy trwają do 18.01.2012. Po tym terminie zostaną ustalone przydziały w pojedynkach i tematyki.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/527602-ogloszenie-druga-edycja-mpc-art-tournament/

 

  • Drugi Dissowy Turniej MPCforum (dalej: [DT]) .
  • Udział w DT mogą brać wszyscy użytkownicy MPCforum. Wyjątkiem są osoby zbanowane.
  • Głosować mogę tylko i wyłącznie userzy posiadający min. 50 postów oraz tygodniowy staż na forum.
  • Chęć wzięcia udziału zgłaszamy w odpowiednim temacie napisanym przez opiekuna FanART.
  • Wszystkie prace mają zostać oddane w terminie wyznaczonym przez Moderatora/ Pomocnika.
    Nie oddanie pracy jest równoznaczne z walkowerem i dyskwalifikacją.
  • Po dwóch tygodniach wszyscy zgłoszeni użytkownicy zostaną podzieleni na pary, które będą ze sobą toczyć pojedynki.
    Losowanie użytkowników będzie przypadkowe- nie będą brane pod uwagę umiejętności użytkowników.
  • W wyjątkowych przypadkach użytkownik może oddać pracę w przedłużonym dla niego terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu tego z organizatorem turnieju) .
  • Próby namawiania osób do głosowanie na swoją pracę będą "nagradzane" warnem 5% oraz dyskwalifikacją.
  • Wszystkie "dzieła" umieszczamy w wybranym do tego temacie. Każdy użytkownik będzie poinformowany, gdzie ma wstawić swoją pracę.
  • Szczegółowe daty zbierania prac, terminów rozpoczęcia, czasu trwania głosowania i zakończenia konkursu będą zawsze podawane w temacie z pojedynkiem.
  • Zwycięzca danego pojedynku będzie dopisywany do "Opisu tematu" dla lepszego rozpoznania użytkowników.
  • Podmiana dissu jest zabroniona! Podmienienie go jest jednoznaczne z dyskwalifikacją.
  • Zapisując się na DT oświadczamy, że zgadzamy się na ów regulamin.

  • Jak będzie wyglądać jedna rudna między dwoma użytkownikami? Tutaj wzór:
    Rodzaj: Diss.
    Temat: np. liście, deszcz, zwycięstwo, miasto itd.
    Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje.
    [Premade]: Tak lub Nie.
    Termin składania prac: np. 26.05.2011r.
    Termin głosowania na nadesłane prace: np. 02.06.2011r.

  • Wzór głosowania:
    [user_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...
    [user_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)
 

  • Jointeros
  • Covver
  • Blayd3R
  • Makavelli
  • BJMMA
  • BoyWithWeeds
  • Xavart
  • Lubisz_A.N.A.L
  • vilax
  • PanHouse
  • Niewyspany

Pozostało 9 miejsc!

Opublikowano

Ja, Blayd3r przeczytałem/ am regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

 

//Dodany.

Opublikowano

Ja, {Makavelli} przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

 

 

//Dodany.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Ja BJMMA przeczytałem regulamin i zgłaszam chęc do udziału w konkursie

 

//Dodany.

Opublikowano

Ja, Xavart przeczytałem/ am regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Ja, Pan House przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Dziś osiemnasty, mam nadzieję się załapać :D.

 

 

 

Ja, Niewyspany, przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...