Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jak kupić golda 3 dni sms chyba za 11 zl ?


ogr1212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Pytanie] jak kupić golda 3 dni sms chyba za 11 zl ? wlasnie nie wiem jak chyba na play span ale jak prosze o dokładne wydłumaczenie :P stawiam LubieTo

Opublikowano

idziesz do sklepu prosisz o "pajsefkard" jak nie ma to idziesz do innego sklepu, jeżeli już go dostaniesz to masz taki wydruk jak doładowanie telefonu o wartości 20/40 albo 100zł masz tam kod PIN pogrubiony na środku. wchodzisz na strone wr, w zależności co chcesz kupić dajesz metode płatności "PAYSAFECARD"

 

wiem że pytałeś o sms'a albo o ps ale psc jest duuuużo bardziej oszczędne ;)

bo premke 3dni za 11zł ? o_O

troche dużo jak dla mnie ;)

kiedyś była promocja że za 20zł miałeś premke silver na 30dni

graphic.png

 

 

Opublikowano

Dokładnie SMS'em to masz premkę gold za 13zł ($2.00) a nie 11zł :P. Nazywa się ona na PlaySpan: War Rock 3-Day Base Pass ;)

 

Co do kupowania:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/184601-tut-kupowanie-premki-przez-sms-playspan/

Opublikowano

nie da sie juz kupic premki za sms. playspan i gamefirst sie z tego wycofali. jedynie mozesz na allegro jesli ktos ma taka opcje platnosc sms ale jak nie to nie kupisz przez fona. sprawddzaem przed chwila;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...