Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Allegro, wystawianie komentarza.


Vassopent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;)

Jest to mój pierwszy temat, jeśli jest nie zgodny z obowiązującym tutaj regulaminem to proszę usunąć, ale mnie nie karać ;D

 

Kupiłem 7 grudnia xxx rzecz na allegro, aukcja skończyła się 11 grudnia . Dziś patrzę i mam pierwszy wystawiony pozytywny komentarz .

Aukcja zakończyła się 13 grudnia, a sprzedający wystawił dopiero 11 stycznia, jest to miesiąc różnicy,

I stąd moje pytanie, czy osoby sprzedające zawsze wystawiają tak późno komentarze, bo dość dużo rzeczy kupiłem na allegro ( jak dla mnie ) , około 17

A tylko jeden komentarz pozytywny wystawiony, a przecież ja każdemu wystawiłem komentarza.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

To zależy od sprzedawcy , oraz od tego w jakim czasie ty wystawiłeś komentarz , aktualnie nie używam konta na allegro jednak jak kupowałem to po tym jak ja wystawiłem komentarz sprzedający po kilku dniach wystawiał swój , po prostu trafiłeś na takich którzy nie wystawiają komentarzy :D lub robią to późno

oficjalnelogo.png

Opublikowano

Takie większe sklepy czasami w ogóle nie wystawiają komentarzy a jeżeli już to z dużym opóźnieniem :)

Ja tam nie zwracam uwagi kiedy kto mi komenta da.. jak będzie to będzie, ważne żeby negatywów nie było

1329228482-U118767.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...