Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak otworzyć,skopiować i poprawnie zeskalować render/stock ?


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak otworzyć render/stock ?

 

1. Otwieramy Photoshopa

 

2. Następnie robimy tak jak na Ss

1326224454-U24240.png

 

3. Gdy to zrobiliśmy powinno wyskoczyć nam takie okienko.

Teraz wystarczy wybrać render jaki wam się podoba i kliknąć na "Otwórz"

1326224620-U24240.png

4. Teraz render otworzył się na nowej karcie, muala.

 

Jak skopiować i wkleić render/stock ?

 

1. Gdy już render znajduję się w photoshopie, wybieramy opcję mieszania

1326225019-U24240.png

 

2. Teraz trzymając LPM (Lewy Przycisk Myszy) zaznaczamy cały render

1326225127-U24240.png

 

3. Naciskamy CTRL + C (Kopiuj), przechodzimy na stronę z waszym tłem/pracą i naciskamy CTRL + V (Wklej)

 

4. Gotowe, render powinen znajdywać się na waszej karcie z tłem/stockiem

 

Jak należy prawidłowo skalować render/stock ?

 

1. Naciskamy CTRL + T, powinno pokazać nam się takie oto pole

1326225523-U24240.png

 

2. Render/stock skalujemy z naciśniętym SHIFT

Bez SHIFT

1326225685-U24240.png

Z SHIFT

1326225729-U24240.png

 

3. Teraz macie ładnie zeskalowany render/stock

 

Tutorial został specjalnie stworzony dla początkujących, którzy dopiero zaczynają.

Wiele ludzi mnie oto pyta więc zrobiłem poradnik.

 

Cały TuT by *ZiomQ*, zakaz kopiowania bez zgody autora.

 

Pozdrawiam,*ZiomQ*

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Hmm... można tak, ale można też po prostu zrobić nową warstwę, plik -> umieść. :)

Bez zbędnego cackania się z nowymi dokumentami...

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Jak już mówiłem w drugim poradniku.

 

Duża ilość ludzi mnie oto pyta więc zrobiłem to strasznie dokładnie.

Wam pewnie się zbytnio nie przyda ale początkującym tak. :)

 

Pzdr,*ZiomQ*.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...