Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jak zrobic aby po nacisnieciu przycisku przekierowywalo na dana strone ?


Qadam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis, po wielu problem ktore przystworzylem uzytkownikom mpcforum.Dzis chcialem wam zadac jedno malutkie pytanko jak zrobic zeby z tego przycisku ktore znajduje sie poniczej zrobic zeby przekierowywalo do danej strony ??

 

 

<?php
echo 'panel gracza:';
?>
<form name="input" action="index.php?action=Kontakt" method="post">
<input type="submit" value="Kontakt z Administracja" />
</form>

Opublikowano

<?php
echo 'panel gracza:';

if(!empty($_REQUEST["test"])) {
header("Location: ADRES STRONY ! PRZENIESIE AUTOMATYCZNIE");
}
?>
<form name="input" action="index.php?action=Kontakt" method="post">
<input type="hidden" value="1" name="test">
<input type="submit" value="Kontakt z Administracja" />
</form>

Niema za co ;)

Opublikowano

W wiesz moze dlaczego mi takie errory wywala ??

 

errory:

Notice: Undefined index: action in C:\xampp\htdocs\blackknights\index.php on line 4
Notice: Undefined variable: _SESSION in C:\xampp\htdocs\blackknights\default.php on line 6
Fatal error: Call to a member function DatabaseInstance() on a non-object in C:\xampp\htdocs\blackknights\default.php on line 9

 

deflaut.php:

<?php
//require_once("../deflaut.php");
//sprawdzamy czy w sesji zapisano nr gracza, czyli czy jest zalogowany
{
   //dodatkowo zabezpieczymy sesję, rzutując wartość na liczbę
   $_SESSION['login'] = (int)$_SESSION['login'];
 //pobieramy dane gracza z bazy
global $WebSecurity;
$db = $WebSecurity->DatabaseInstance(); //Łączenie do bazy
$db->Open('blackknights'); //Wybranie bazy
$uzytkownik = $db->Query("SELECT * FROM Users WHERE Id = %d", $_SESSION['login']); //mysql_query , fetch_array, num_rows i inne
   //jeżeli nie pobrało gracza, to znaczy, że ktoś kombinuje coś z sesją i trzeba go wylogować
   if(empty($uzytkownik)) header("Location: localhost/blackknights/logout.php");
}
?>

 

 

index.php:

<?php
require_once('ustawienia.php');

switch($_GET['action']){
   case    'login' : include 'login.php';break;
   case    'logout' : include 'logout.php';break;
   case    'atak' : include 'atak.php';break;
   case    'kontakt' : include 'kontakt.php';break;
   case    'panel gracza' : include 'panel.php';break;
   default		 : include 'default.php';break;
}
?>

Opublikowano

Ehh widać ,że PHP to twoje nowe hobby. default.php sam ci pisałem ale widocznie nieumiesz go przerobić :

<?php
//require_once("../deflaut.php");
//sprawdzamy czy w sesji zapisano nr gracza, czyli czy jest zalogowany
{
   //dodatkowo zabezpieczymy sesję, rzutując wartość na liczbę
   $_SESSION['login'] = (int)$_SESSION['login'];
 //pobieramy dane gracza z bazy
//Łączenie do bazy
mysql_connect('localhost', 'LOGIN SQL', 'Hasło SQL');
mysql_select_db('blackknights'); //Wybranie bazy
$uzytkownik = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM Users WHERE Id = %d", $_SESSION['login'])); //mysql_query , fetch_array, num_rows i inne
   //jeżeli nie pobrało gracza, to znaczy, że ktoś kombinuje coś z sesją i trzeba go wylogować
   if(empty($uzytkownik)) header("Location: localhost/blackknights/logout.php");
}
?>

 

A ten plik default.php co pokazałeś to dołączasz TYLKO TAM GDZIE DOSTĘP MOGĄ MIEĆ T Y L K O ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY ? Bo inaczej może niełapać $_SESSION albo ustawia na 'jelosy zero' (jakoś tak)

Indexem się nie przejmuj.

Opublikowano

kurs ci za dużo nie wyjaśni

obejrzyj filmiki karera na yt

wszystko objaśnia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...