Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zawsze na bieżąco z hackem Frostbyte


chomik98.12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Napewno chcielibyścię być zawsze na bieżaco z hackem od frostbyte.

I wiedzieć wszystko na jego temat.

 

Ten tut opowie wam wszystko o FROSTBYTE HACK :P

 

No to jedziem z tym koksem ....

 

 

FROSTBYTE

1. STRONA DOMOWA HACKA.

http://www.infinityh...forum/forum.php

 

2. OPCJE HACKA (PL) .

Chams - widoczność graczy przez wszystko

 

No Smoke -brak oparów,dymu

No Fog - bez zbędnych elementów

Full Bright - światło

Crosshair - celownik

Name ESP -pokazuje nick gracza

Box ESP - obejmuje gracza pudełkem

Line ESP - linie od danego gracza

Distance ESP - dystans od gracza

Health ESP - życie gracza widoczne

Skeleton ESP - szkielet gracza

Pickup ESP - podświetlone bronie

Explosives ESP - nazwa granata,rakiety,miny

All Players - u wszystkich graczy widać to co wyżej

 

Aimbot - auto namierzenie gracza

 

Aim Key - którym klawiszem wł aima

Aim Bone - **** dopisze

Auto Fire - automatyczne strzelanie

Aim Angle - zakres ruchu bota

Smooth Aim - **** dopisze

Aim Thru Walls - aim celuje przez ściany

Friendly Fire - celuje też w przyjaciół

 

Stats

 

No Recoil - brak rozrzutu broni

No Spread - to co wyżej

No Sway - ***** dopisze

Rapid Fire - szybkie strzały

Super Bullets - strzały przez ściane

Infinite Range - można strzelać z bardzo daleka

Far Pickup - daleke podnoszenie broni

Fly Mode - latanie

Super Speed - szybkość ruchu

Super Jump - wysokość skoku

 

Other

 

Item OPK - wszystkie przedmioty znajdują się koło ciebie

Chat Spammer - spamuje chat (głupia opcja)

Voice Spam - robi ostry głos w combacie

Room Crasher - wywala wszystkich ludzi z rooma (również ciebie0

Ghost Mode - tryb ducha

Tele Kill - pojawianie się przy osobach (oni cie nie widzą0

Super OPK - bijemy gdzie chcemy i tak zabijamy wrogów

Save Settings - zapisuje ustawione opcje

Load Settings - wczytuje zapisane opcje

PS:Grubą czcionką podkreśliłem najlepsze opcje dla mnie.

 

3. REJESTRACJA

 

1.Wchodzimy na stronę domową hacka

2.Klikamy REGISTER

yBAWY.jpg

3.No i wszystko uzupełniamy

QIRGh.jpg

4.Dalej robimy to

2Zckc.jpg

5.Logujemy się na stronę (opcjonalnie)

6.Tych pasów bęndziesz potrzebował by się zalogować na hacka :)

 

4. POBIERANIE I GRA.

1. Pamiętaj zawsze hacka bęndziesz miał na stronie domowej

O5U1u.jpg

2.Pobierz loader

3.Jeśli wykrywa wirusa to nie pobieraj :) choć każdy hack ma swojego wirusa.

4.Jeśli pobrałeś wł. go.

5.Zaloguj się z pasów podanych na stroncę

XxD8i.jpg

6.To już wszystko hacka otwierasz i zamykasz Insert !!! wybierasz strzałkami

7.Baw się dobrze :D

 

TO już koniec tuta chyba już wszystko wiecię :D

Jeśli macie z czymś problem piścię tu ja wam napewno odpowiem :).

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Nierozumiem...

Nie jest dodana instrukcja przy haxie ?

Jak co zrobić , funkcje itp. ?

Poco taki 2 temat ><

Opublikowano

popraw te błędy ortograficzne o.O "piścię"..? człowieku,,,

po za tym zmień ten niebieski kolor bo za mocno razi w oczy..wyśrodkuj tekst... :)

 

a teraz zobacz ten temat :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/517344-undetected-hack-frozenbyte-25122011/

 

 

@Max

 

szybszy ;)


ehh.:)

Opublikowano

Przecież i tak na forum uzytkownicy aktualizują tego hacka to po co taki poradnik ? No i wez ten niebieski bo pali w oczy.

Δ ( ͡º ͜ʖ ͡º)  ಠ_ಠ Δ

 
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam problem z hackem gdyż odpalam go, włączam grę następnie zaczynam grać i po jakiejś minucie automatycznie mi się wyłącza... co mogłoby być powodem takiej reakcji tego loadera ??

Opublikowano

mam problem z hackem gdyż odpalam go, włączam grę następnie zaczynam grać i po jakiejś minucie automatycznie mi się wyłącza... co mogłoby być powodem takiej reakcji tego loadera ??

To że np. już nie działa Oo ten najnowszy frost na forum chyba juz detected.Próboj z tym hackiem

http://www.mpcforum.pl/topic/568145-undetectedodyseusz-v105-ca-eu-hack-27022012/

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...