Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ PYTANIE ] do użytkowników i graczy. Który system ulepszania jest najlepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

dzisiaj znowu zwracam się do was z prośbą, o pomoc w wybraniu.

Wy (gracze) wiecie najlepiej.

Więc tak, mam dylemat: który system ulepszania wybrać.

Na przykładzie Żelaznej Zbroi Płytowej ( na poziom 9, dla klasy: Wojownik )

Ulepszanie jest możliwe od +0 - +12 ( potem jest możliwość ulepszenia zbroi +12 na Zbroję Tygrysa )

Teraz tak... Ulepszacze zaczynają się od +7. ( Czyli ulepszacze są potrzebne od ulepszenia itemu na +7, +8, +9, +10, +11, +12 )

I pytanie do was, który system będzie najlepszy ?

:) :

 

 

1. na +7- Sierść Psa x1

na +8- Sierść Psa x2

na +9- Sierść Psa x4

na +10- Sierść Psa x2, Sierść Psa+ x1

na +11- Sierść Psa x4, Sierść Psa+ x2

na +12- Sierść Psa x5, Sierść Psa+ x3

 

 

2. na +7- Sierść Psa x2, Sierść Psa+ x1

na +8- Sierść Psa x4, Sierść Psa+ x2

na +9- Sierść Psa x5, Sierść Psa+ x3, Futro Wilka x1

na +10- Sierść Psa x6, Sierść Psa+ x4, Futro Wilka x2

na +11- Sierść Psa x7, Sierść Psa+ x5, Futro Wilka x3

na +12- Sierść Psa x8, Sierść Psa+ x6, Futro Wilka x4, Futro Wilka+ x1

 

 

3. na +7- Sierść Psa x2, Sierść Psa+ x1

na +8- Futro Wilka x2, Sierść Psa+ x1

na +9- Sierść Psa x2, Sierść Psa+ x1, Futro Wilka x2, Futro Wilka+ x1

na +10- Sierść Psa+ x2, Futro Wilka+ x2, Ząb Dzika x1

na +11- Szpon Wilka x4, Ząb Dzika x2

na +12- Szpon Wilka+ x1, Szpon Wilka x2, Futro Wilka+ x2, Ząb Dzika x2

 

Proszę o wypowiadanie się.

Pozdrawiam, JonyNawalony.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Cały czas się zastanawiam...

Raczej wybiorę System 2. ale trochę go zmienię:

 

 

 

2. na +7- Futro Wilka x2, Futro Wilka+ x1

na +8- Futro Wilka x4, Futro Wilka+ x2

na +9- Futro Wilka x5, Futro Wilka+ x3, Szpon Wilka x1

na +10- Futro Wilka x6, Futro Wilka+ x4, Szpon Wilka x2

na +11- Futro Wilka x7, Futro Wilka+ x5, Szpon Wilka x3

na +12- Futro Wilka x8, Futro Wilka+ x6, Szpon Wilka x4, Szpon Wilka+ x2

 

 

Ale jeszcze czekam na waszą pomoc

:)

Biorę się do roboty, zobaczę jak to wygląda i nagram VIDEO.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...