Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Klikanie w określone miejsca na pulpicie albo w grze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie jak jak zrobić coś takiego żeby klikało zaznaczone miejsca w grze lub na pulpicie. Klikałoby z określonym odstępem czasowym, który można ustawić i można by było ustawić kilka dowolnych punktów. Jak to zrobić?

Odpowiedzi nagrodzę laikami.Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

FAQ, punkt 9.

 

Ja nie rozumiesz napisz tutaj.

Dzięki za odpowiedzi ale chodzi mi o to że np. klikam F1 i zapisuje mi kordy miejsca w którym jest myszka potem klikam F2, F3, F4 i zapisuje kordy tych miejsc a potem po kolei muszka lata po tych miejscach i naciska np. LPM.

Opublikowano

Zaraz wrzucę Ci kod na F5-F8, bo hotkeye mam. :)

 

@EDIT

Trochę niedbale, ale nie mam za bardzo teraz czasu.

F5-F8 zapisujesz coordy. F9 startujesz klikanie.

 

HotKeySet("{F5}", "_f5")
HotKeySet("{F6}", "_f6")
HotKeySet("{F7}", "_f7")
HotKeySet("{F8}", "_f8")
HotKeySet("{F9}", "_f9")

While 1

Wend

Func _f5()
   Global $f5 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f6()
   Global $f6 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f7()
   Global $f7 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f8()
   Global $f8 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f9()
   If IsDeclared("f5") Then MouseClick("primary", $f5[0], $f5[1], 1, 0)
   Sleep(50)
   If IsDeclared("f6") Then MouseClick("primary", $f6[0], $f6[1], 1, 0)
   Sleep(50)
   If IsDeclared("f7") Then MouseClick("primary", $f7[0], $f7[1], 1, 0)
   Sleep(50)
   If IsDeclared("f8") Then MouseClick("primary", $f8[0], $f8[1], 1, 0)
EndFunc

Opublikowano

Zaraz wrzucę Ci kod na F5-F8, bo hotkeye mam. :)

 

@EDIT

Trochę niedbale, ale nie mam za bardzo teraz czasu.

F5-F8 zapisujesz coordy. F9 startujesz klikanie.

 

HotKeySet("{F5}", "_f5")
HotKeySet("{F6}", "_f6")
HotKeySet("{F7}", "_f7")
HotKeySet("{F8}", "_f8")
HotKeySet("{F9}", "_f9")

While 1

Wend

Func _f5()
Global $f5 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f6()
Global $f6 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f7()
Global $f7 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f8()
Global $f8 = MouseGetPos()
EndFunc

Func _f9()
If IsDeclared("f5") Then MouseClick("primary", $f5[0], $f5[1], 1, 0)
Sleep(50)
If IsDeclared("f6") Then MouseClick("primary", $f6[0], $f6[1], 1, 0)
Sleep(50)
If IsDeclared("f7") Then MouseClick("primary", $f7[0], $f7[1], 1, 0)
Sleep(50)
If IsDeclared("f8") Then MouseClick("primary", $f8[0], $f8[1], 1, 0)
EndFunc

 

Dzięki !! Ale mam jeszcze pytanie jak zrobić aby klikało kilka razy (chodzi o jakieś pętle le ja chyba jestem za głupi na to) i żeby był większy odstęp pomiędzy kolejnymi kliknięciami.

Opublikowano

Odstęp zmieniasz zmieniając wartości Sleep() np. Sleep(1000) wstrzyma skrypt na 1000 ms, czyli 1 s.

 

Sprecyzuj co co chodzi z kliknięciami.

Opublikowano

Odstęp zmieniasz zmieniając wartości Sleep() np. Sleep(1000) wstrzyma skrypt na 1000 ms, czyli 1 s.

 

Sprecyzuj co co chodzi z kliknięciami.

 

Chcę aby w danym miejscu klikało 2 razy zamiast 1 i cały proces powtarzał się np 50 razy. O tym powtarzaniu czytałem trochę ale nic mi nie wychodzi.

Opublikowano
HotKeySet("{F5}", "_f5")
HotKeySet("{F6}", "_f6")
HotKeySet("{F7}", "_f7")
HotKeySet("{F8}", "_f8")
HotKeySet("{F9}", "_f9")

While 1

WEnd

Func _f5()
   Global $f5 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f5

Func _f6()
   Global $f6 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f6

Func _f7()
   Global $f7 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f7

Func _f8()
   Global $f8 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f8

Func _f9()
   For $i = 1 To 50 ;ile razy ma powtarzać - tu 50
       If IsDeclared("f5") Then MouseClick("primary", $f5[0], $f5[1], 2, 0) ;przedostatni parametr - ile kliknięć
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f6") Then MouseClick("primary", $f6[0], $f6[1], 2, 0)
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f7") Then MouseClick("primary", $f7[0], $f7[1], 2, 0)
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f8") Then MouseClick("primary", $f8[0], $f8[1], 2, 0)
   Next
EndFunc   ;==>_f9

Opublikowano

Chyba mi z nieba spadłeś! Dziękuję za wszystko, ale mam jeszcze jedno pytanie jak zrobić żeby jak np nacisnę F10 to się to wyłączy.

Opublikowano
HotKeySet("{F5}", "_f5")
HotKeySet("{F6}", "_f6")
HotKeySet("{F7}", "_f7")
HotKeySet("{F8}", "_f8")
HotKeySet("{F9}", "_f9")
HotKeySet("{F10}", "_koniec")

While 1

WEnd

Func _f5()
   Global $f5 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f5

Func _f6()
   Global $f6 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f6

Func _f7()
   Global $f7 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f7

Func _f8()
   Global $f8 = MouseGetPos()
EndFunc   ;==>_f8

Func _f9()
   For $i = 1 To 10 ;ile razy ma powtarzać - tu 50
       If IsDeclared("f5") Then MouseClick("primary", $f5[0], $f5[1], 2, 0) ;przedostatni parametr - ile kliknięć
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f6") Then MouseClick("primary", $f6[0], $f6[1], 2, 0)
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f7") Then MouseClick("primary", $f7[0], $f7[1], 2, 0)
       Sleep(50)
       If IsDeclared("f8") Then MouseClick("primary", $f8[0], $f8[1], 2, 0)
   Next
EndFunc   ;==>_f9


Func _koniec()
   Exit
EndFunc   ;==>_koniec

Opublikowano

Jeszcze raz dziękuję :) .Mam jeszcze pytanie z innej beki, czy da się zobaczyć skrypt (ten kod) jakiegoś napisanego już (w au3) programu np. bota

Opublikowano

Tak, nazywa się to dekompilacją, lecz regulamin zabrania umieszczania dekompilatora oraz proszenia o dekompilację na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...