Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Nagrywanie filmów z gry. Pomocy.


dawidsj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pewne, a może trochę dziwne pytanie do was. Nie rozumiem dlaczego ja mając procesor 3 rdzeniowy, dokładniej

AMD Athlon II x3 460 box ( 3x 3,40 GHz)

4gb Ram

Przy nagrywaniu (frapsem) mam z deczka lagi i mam około 20 fpsów ...>

Za to Madzik89 ma procesor

DualCore Intel Core i3-530, 2,93 GHz -5

4Gb Ram

I u niej chodzi gra dużo płynniej niż u mnie, a ma słabszy procesor.

Czym to idzie i jak na to zaradzić ?

P.S. Mój kochany komputerek jest nowym składaczkiem i ma może z 2 tygodnie. Nie ma żadnych zbędnych śmieci tylko podstawowe programy typu Antyvirus, Microsoft office i kilka gier (Minecraft, metin2, gta, nfs).

Oczywiście like i jak ktoś zaradzi 5 na profilu ;)

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Opti ale co ?:D Bo nie obczajam. Jak możesz zapodaj link albo pełną nazwę ;)

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Optifine - mod, który optymalizuje minecrafta, czego wynikiem jest dużo więcej FPSów. Tu masz link:

http://www.minecraftforum.net/topic/249637-100-optifine-hd-d3-fps-boost-hd-textures/

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Pobrałem. Dodałem do Minecraft.jar i normalnie mi się włącza. Generuje nowy świat lub odpalam starego save. Ładuje się. Zacina się i robi się czarny ekran. Co zrobić ?

 

Tutaj macie jak mi chodzi z frapsem (ile fps) i zdjęcie.

http://www.youtube.com/watch?v=NT5SqkwW1Zo&feature=youtu.be

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Na dysku mam 273gb wolnego miejsca więc jest. Czyściłem ccleanerem

Ustawienia frapsa:

beztytuurib.png

Ja nagrywam używająca przycisku F9 (Movies) gdyż nie wiem do czego jest FPS ;d

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Oczywiście :).

Pomogło mi to troszke gdyż teraz z 16-17 fps mam 20-22 ;d. Dodałem jeszcze do tego dodatek. Użyłem programu Sizer. W nim mam ustawione MC 720P. Gdy to użyje minecraft zmienjsza okno do rozdzielczości 1300 x 758. Wtedy miałem już 29-32 fps ! :). Czyli chodziło mi tak jak normalnie na starym komputerze... Jaką wy polecacie rozdzielczość bym mial 720p na youtube, ale żebym ja nie grał na full screenie ? :D

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...