Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gwiazdy WWE najbardziej lubicie ?


ProDator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Triple H,Sheamus,Randy Orton,The Rock,Cm Punk,Edge,Shawn Michales.

 

I czy chcieli byście się z nimi spotkać ?

 

I czy ktoś z was chciał by być wrestlerem ? ;D

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Ja lubię wszystkich :)

A tak najbardziej to CM Punk, John Cena, RKO

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Alberta Del Rio też ? ;D

 

On to miazga,zawsze jak coś się dzieje to zdupca :D

 

Albo Miz i Truth...

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Dolpha i Kejna i jak liczą się legendy, to Edge. 80% superstarsów, na czele z Kingstonem mnie wkurwia po prostu. Sheamus kozak dopóki nie przeszedł face turnu.

fs_overall.png

Opublikowano

Ktoś ten teatr ogląda jeszcze?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dużo osób ogląda to ,,Show'' nie każdego może ciekawić,inni wolą np My Little Pony.

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Oglądają to ci, którzy ciągle myślą, że to jest na prawdę.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Oni się w to nie bawią,widziałeś jak oni wyglądają,połowa stąd to grubasy co wpierdalają hamburgiery pewnie.

 

Pozatym jak za taki ,,Teatr'' na rok byś miał 2 mln jak oni to byś nie płakł (:

 

Do tego Dolarów.

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Ciagle sie zastanawiam jak dorosli faceci moga sie w takie cos bawic.

Ciagle sie zastanawiam dlaczego w Polsce wciąż są takie stereotypy.

 

 

 

btw. beka z Was, znawców.

fs_overall.png

Opublikowano

Temat jest po to by napisać o swoich ulubionych Wrestlerach, a nie o obgadywaniu WWE itp. Zróbcie sobie new temat ...

 

@Topic

 

Rko <3

You Can See Me ?

Go To Sleep

Spear

Woo Woo Woo !

 

Jeżeli znacie To co powyżej napisałem ?? To wiesz kogo bardzo lubię :]

 

@Down

 

Zabrakło Ci Ceny, (You can see me ?)

Opublikowano

@Up

 

Randy Orton

Cm Punk

Edge

Zack Ryder

 

I dobrze :)

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Celtic Cross :)

RKO :*

GTS :]

Woo Woo Woo ! You Know It ! <3

Łapeczka ;] (You Can See Me) ! :P

Spear (Edge nie Christian)

Suckaaaaaa !? (nie trick ;])

"Zik Zak " ;]

No i oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć

John Morrison

Rey Mysterio

Evan Bourne (chyba tak to sie pisze :D)

 

ii. ?

Tyle ! :D

 

 

Zgadujcie ! :P

 

a tak po za tym CO JA PACZE !?

//Zakaz reflinków

Opublikowano

Kiedyś dzieci miały idoli z najwyższej półki, prawdziwych sportowców.

Teraz gimbaza jara się absolwentami ASP co puszczają fałszywą napine na ringu, co sie kurwa dzieje z tym krajem.

Opublikowano

Napiszę poklei tych których cenię :

1.) Edge ( legenda )

2.) Kofi Kingston

3.) Triple H

4) Shawn Michaels

5.) The Undertaker

 

Nie lubię gwiazdek typu Cena , ( bez obrazy ) , szczerze gustuję w starych odcinkach niż w nowych ;P

 

Chodź nie którzy nie rozumieją że w każdej chwili wasz " You can see me " może stać się Heel'em ,

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

To ja powiem tak , to jest Show a na show idzie zarobiĆ mówicie " Jak dorośli mogą się w takie rzeczy bawiĆ " To Proste!

Oni na tym zarabiają! . Co nie chciałbyś zarobiĆ 5tyś dolarów za cały odcinek? , to show ogląda ponad 5 milionów ludzi na świecie. Ja ogólnie oglądałem ale gdy dowiedziałem się że to tak zwana "BAJKA" odechciało mi się oglądaĆ . Nie mam nic przeciwko nikomu kto to ogląda , a co do tematu to moje ulubione gwiazdy to :

Rey Mysterio! :D

Cena

Kofi

Undertaker

Edge

HBK

Życie to lata bólu i sekundy szczęścia, więc żyj pełnią życia!

Opublikowano

kurwa go mać, nie bajka tylko show. zajebista bajka by z tego była. REŻYSEROWANE. jak niby udalibyście rozwalenie stołu albo spadnięcie z drabiny?

fs_overall.png

Opublikowano

Ja oglądam to dla relaksu, to jest reżyserowane ale fajnie się to ogląda :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...