Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer hamachi. Błąd połączenia się z serwerem..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Wcześniej miałem problem z tym :

LoadLocaleError(locale/hongkong/locale_game.txt) . Zrobiłem lauchera i serwer odpala, natomiast wyskakuje 'błąd podczas łączenia z serwerem'.. .

 

Serwer jest na polskim cliencie z 08 r . i pliki są od Shizera .

 

Z góry dzięki .

 

EDIT:

 

Teraz stoi na ' Zostaniesz połączony z serwerem '

Opublikowano

jest jest blad podczas laczenia z serwerem to źle skonfigurowane Ip

jak jest zostaniesz polaczony z serwerem to źle jest wpisane pong

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/ 

 

jak pomoglem licze na lubie to;]

Opublikowano

nie wiem jak na tamtych plikach ale na hamchi nie dzialaja klienty. tzn nie bezposrednio tylko ze spolszczeniem albo launcherem dzialaja

Opublikowano

Nic z tego..

 

W FreeBSD wpisalem sysinstall i tam nie było wpisane ip z koncówką 100 oraz 255.0.0.0 chociaż wcześniej to robiłem . Serwer sie wlacza zaraz sie okaze ;d

Opublikowano

Witam!

Pobrałem sobie dzisiaj hamachi najnowsze (9.01.2012r) i wyskakuje mi błąd:

"problem z połączeniem, czy chcesz, aby hamachi samo się połączyło?"

Takie coś mi właśnie pisze, jeśli ktoś wie to niech napisz na gg:31247510.

Z góry dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...