Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak miec więcej ataku i mocniejsze skille oraz więcej zręczności - czyli wykorzystanie Buga !


Zarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, przedstawiam wam Tutka : jak mieć mocniejsze skille i więcej ataku .
Jest to użycie buga ;)

                                                (nie działa na pieczecie z groty, potrzebujemy pieczęc taka co ma 480H lub mniej, może być mniej, ale nie z groty - do ściągania)


Potrzebny jest nam jakiś wierzchowiec (np. w moim przypadku to Ja posiadam Pieczęć Szarż. Tygrysa)
To zaczynamy :


1. Gdy mamy pieczęć nakładamy ją .

2. Zapychamy cały ekwipunek (obojętnie czym) .

3. Prosimy kogoś aby nas zabił/a(np. wyzwać na pvp i ma nas zabić) .

4. Gdy zginiemy, to wstajemy i mamy dalej założoną pieczęć(na wierzchowcu już nie jesteśmy), lecz siła ataku, Dmg skilli i zręczność są podwyższone, bo jak wiecie.. na koniu, czy wierzchowcu staty są podwyższone . :)

Bug ten przydatny jest do PvP (Bynajmniej dla mnie)! ^^
Myślę, że komuś się to przyda


Pozdrawiam, Zarax !

zapraszam również do tego TuToriala :
Jak pisać po chińsku w Metin2 za pomocą komendy
 

http://www.mpcforum.pl/topic/662683-tutjak-pisa-po-chisku-w-metin2-wystarczy-klawiatura/
  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie łatwiej Ctrl+G ? << tak działa na privkach a na PLu nie gram wiec nie wiem

czy jak ktos ma moda to chyba F11 (na zwyczajne zejście z konia)

Hejo

Opublikowano

@her0es

 

 

Wiesz co z moich praktyk Ctrl+G ,nie działa chyba na pieczęcie.Chyba ,ze grasz na PandoraMT2 to tak ... Bodajże wyświetlają na na chacie czerwone chińskie znaczki...

  • 8 miesięcy temu...
Specjalista
Opublikowano

Pewnie e ctrl + g działa .. Sposób znam już ładne 3 miechy . Najbardziej mi się przydał na gladorze gdzie na 124 lvlu kładłem 170 + ale to już wina bonów nie wierzchowca : )

giphy.gif

Opublikowano

nie łatwiej Ctrl+G ? << tak działa na privkach a na PLu nie gram wiec nie wiem

czy jak ktos ma moda to chyba F11 (na zwyczajne zejście z konia)

 

Na PLu przez komende Ctrl + G pieczec sama wpada do ekwipunku (nie jest zalozona).

 

 

@top

Na privach wiele razy wykorzystywane ale nie wpadl bym na to zeby to wykorzystac na PLu :O:D

ode mnie lajk

Opublikowano
@top

Na privach wiele razy wykorzystywane ale nie wpadl bym na to zeby to wykorzystac na PLu :O:D

ode mnie lajk

Jak mowisz, ze lajk to go daj. ehehe :D

Jakiś tut jeszcze wstawie może, bo Znowu coś odkryłem.

@REF

Opublikowano

Jak grałem na XenoX`ie to wykorzystywałem ten BUG lecz samemu mogłeś zejść z pieczęci CTRL+H,

lecz poradnik przydatny, like

sygnadlamalinowy.png

Opublikowano

Więcej ataku i walić mocniej ze skili czyli coś w stylu DMG.?:D

 

Nie no dobra ale potwierdzam, że hack działa like dla ciebie.

Opublikowano

 

Więcej ataku i walić mocniej ze skili czyli coś w stylu DMG.? :D

Nie no dobra ale potwierdzam, że hack działa like dla ciebie.


To nie hack, to bug.
Chodzi o to, że na wierzchowcu jest większy DMG.
Ps. dzięki
Opublikowano

Przyznam, że nie wiedziałem o tym :O

 

Nie wiem czy mi się przyda, ale i tak bardzo ciekawy sposób ^^

Na pewno sie przyda..

Przy robieniu DT, pvp, expie z buta i w ogole.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...