Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]opłaca się kupować KV-3 bez premka?


Kamil729

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie prawda jak się umie troszkę grać na 7 tierze można wyjść na plus.

Z isem jest różnie bo cena pocisku ponad 1k, ale polecam tygryski

te czołgi mogą wyjść na plus, łatwiej na tigerze P.

Na isie można również wyjść na plus ale to zależy od paru rzeczy:

1. od drużyny

2. nie strzelaj jeśli nei masz pewności, żę trafisz lub przebijesz cel(walenie od frontu is-4 lub e-75 bez sensu, chyba iż masz pewność

trafienia w weakspot)

3. is jest słaby jako snajper, tygryskiem można na odległość naprawdę pograć

Pozdro ale już na 8 tierze ciężko wyjść na plus :)

Opublikowano

jak się dobrze gra to nawet przy przegranej można wyjść na plus

i to wcale nie taki minimalny. Mam 4600 bitew za sobą więc coś tam wiem. pzdr

Opublikowano

KV-3 daje radę na dziale 107 mm, ale na 122mm można tracić. Na IS się tylko traci.

 

 

Opublikowano

Nie możliwe żeby aż taka różnica była. Skoro stockowy tygrys przy wygranej na + wychodzi [88mm l56] to Is z 122mm musi zarabiać co najmniej tyle co on[sądzę że więcej-122mm spory dmg i penetracje ma]. Na 6tym tierze cieężko na --- wyjść. Jedynie team kill lub lucky shoot może do tego doprowadzić.[pomijam grę całkowicie bez głowy/afk]

Opublikowano

Czytając wasze wiadomości coś myślę że jesteście głupcami mam Tygrysa wszystko ulepszone i za przegrana zarbaim 15k-20k a za wygraną 20k-30k a więc widzicie trzeba zadawać dużo obrażeń i tyle ;P

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Z KW-3 jak jesteś dobry to możesz grać w kompaniach na poziomie średnim, a tam już bezproblemowo można śmigać (ostatnio miałem 12 zwycięstw pod rząd) o drużynę nie ma się co bać jeżeli wejdziesz do dobrej oczywiście. IS-2 to już problem, ponieważ pociski są przykładowo 5x droższe od pocisków tygrysa, więc zarabiać się nim nie da.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...