Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz piosenki, która wpadła Ci w ucho ? Nie znasz jej tytułu ? Zajrzyj !


Explower.?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wszystkich użytkowników forum :]

 

Otóż zauważyłem, że większość ludzi nie umie znaleźć piosenki, która wpadła mu w ucho...

 

Więc założyłem taki temat by każdy użytkownik, który odwiedza dział "Pogaduchy" mógł pomóc innemu użytkownikowi, w znalezieniu nutki.

 

 

Okey dość gadania, czas przejść do rzeczy :]

 

 

Wzór dla pytającego o piosenkę :

 

Wykonawca : (Jeżeli znamy)

Tytuł : (Jeżeli znamy)

Gatunek piosenki : (Np. Rock, Pop itd.)

Kilka znaczących słów : (Np. Kilka słów z refrenu)

Kiedy ostatni raz słyszałeś tą piosenki i gdzie : (Podajemy, np. 7.1.2012 o godz. 15:05 w Radiu Zet.

 

 

Wypełniony wzór (Przykład)

 

Wykonawca : Nie znam

Tytuł : Nie znam

Gatunek piosenki : Hip-Hop

Kilka znaczących słów : Naprawimy to ! Tak byśmy mogli znowu budować

Kiedy ostatni raz słyszałeś tą piosenki i gdzie : Dzisiaj na stacji OpenFm, gdzieś o godzinie 14:20

 

I już połowa osób z forum wie, że chodzi o piosenkę Grubsona - Naprawimy To

 

Teraz wzór dla odpowiadającego :

 

Tutaj zaznaczamy do jakiego użytkownika chcemy wysłać tą wiadomość : (Możemy także użyć opcji Odpowiedź)

Wykonawca : (Tutaj Podajemy)

Tytuł : (Tutaj Podajemy)

 

Okey, teraz przykład wzoru dla odpowiadającego :

 

Tutaj zaznaczamy do jakiego użytkownika chcemy wysłać tą wiadomość : @Explower.?

Wykonawca : Grubson

Tytuł : Naprawimy To

 

 

Na tym właśnie to polega, by pomóc użytkownikom w odnalezieniu ukochanej piosenki :]

Gdy razem zbierzemy siły będziemy w stanie pomóc każdemu, trzeba tylko chcieć

 

Chciałbym także prosić moderatora o podpięcie tematu (Chociaż na próbę)

 

I zdejmijcie mi te 5% :]

Opublikowano

Faktycznie ajć, nie zauważyłem, ale w tamtym temacie nie chodzi tylko o piosenki :] Mi w tym temacie chodzi tylko i wyłącznie o pomaganie innym użytkownikom :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...