Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zombi # Maksymalnie Ammo Paków na każdej mapie


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jest to taki Mini-TuT nie gram zbyt często w CS lecz ostatnio

grałem na zombi modzie odkryłem coś dzięki czemu na każdej

mapie mam po 400 Ammo paków?

 

# Jest to serwer z laserami, bankiem i różnymi bajerami ^^

- Jak nie zapomnę na jakim serwerze grałem potem dam wam IP

teraz jest wyłączony a na liście ulubionych jest kilka innych wyłączonych

i nie wiem ,które IP to akurat ten serwer. Ale za pewne jest więcej takich

serwerów.

 

Jak to zrobiłem?

- Wszedłem na serwer zdobywałem ammo paki wcale ich nie trafiłem

na bajery ze sklepu na koniec każdej mapy odkładałem AP do banku

gdy uzbierało się suma równa 400 wypłaciłem wszystko i nastepnie

w jednej rundzie zużyłem wszystkie AP gdy zmieniła się mapa

wszedłem do banku a tu dalej 400 AP znowu wypłaciłem AP wykorzystałem

i na kolejnej mapie znowu miałem 400 AP. Modyfikacja jest jakaś zbugowana

gdy zaś np. zostawimy chociaż 1 AP w kolejnej rundzie nie będziemy mieli z powrotem

400 AP. Na każdej mapie wypłacamy zawsze całą sumę!

 

Nie wiem czy ktoś z was gra na typu tego mapach zombi (lasery, banki, sklepy itp)

Być może ktoś się trafi i ten krótki temacik mu pomoże.

 

To by było na tyle. Pozdrawiam, Cześć!

 

 

@Edit

Działa przykładowo na serwerze: 195.2.255.28:27059

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hm ja sobie strzelam czasem, ale to nie działa na każdym serwie, owszem przyznaje że na niektórych działa, ale na zdecydowanej mniejszości, to jest bug serwa :)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Opublikowano

Był kiedyś bug z bankiem AP, znam nawet sposób jak się to robi. Jednego razu nabugowaliśmy po 300 000 ap i cały czas nam admin usuwał :P
Teraz on juz nie działa, To nie sprawa moda tylko wersji banku. 

APT_STEAM_GIF.gif?t=1562686070

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...