Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Mc-Wars - [Wojny gildii] [Survival + Factions] [Premium-OFF] [WL-OFF]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie będzie serwer który szybko padnie.

To nie będzie serwer na którym sie zawiedziesz.

To bedzie serwer Mc - Wars !!

 

Nazwa : Mc-Wars

WL : OFF

Premium : OFF

Sloty : 15 ( Zwiększymy )

 

 

Strona serwera :

mcwars.dbv.pl

Forum

mcwars.fora.pl

 

Tematyka :

Akcja rozgrywa się w świecie w którym są nieustanne walki i wojny. Dojdź do gildii lub stwórz swoją. Stań na czele swojego wojska i poprowadź go do zwycięstwa. Stań się Legendą !

 

Historia :

Archeolodzy po ciężkich przeszukiwaniach Egipskich ziem postanowili sobie odpuścić. Gdy jeden z nich usiadł na kamieniu zjeść swój obiad stało się coś niewyobrażalnego. Otworzyły się wrota do komnaty która czekała 10000 lat na odkrycie!

Mechanika komnaty była bardzo zaawansowana. Gdy weszli do ostatniej komnaty znaleźli po środku przedmiot o nie znanych właściwościach. Gdy jeden z nich dotknał kamień przez naszą planete przeszły dziwne fale magnetyczne które spowodowały śmierć wielu ludzi. Rozpoczął sie Chaos. Z dzień na dzień, Z rok na rok zaczęły powstawać Gildie a ich tereny poszerzały się na dalekie granice. Zawierały ze sobą sojusz a nie które wojny. Zawojuj świat !

 

Administracja serwera :

 

[HeadAdmin] Maveron

[Admin] Engineer

[Mod] To miejsce będzie czekało na ciebie !

 

Będzie możliwość na serwie wykupienia VIP'a

 

Poradnik młodego poszukiwacza przygód :

 

Gdy wejdziesz na serwer twoje zadanie :

-Znaleźć gildie

-Sam ją stworzyc

Aby samemu stworzyć gildie należy wpisać /f create (nazwa)

 

Aby kogoś zaprosić do gildii należy wpisać /f invite (nick)

Aby dojść do gildii należy wpisać /f join (nazwa gildii)

Aby zalożyć cuba na zamek należy wpisać /f claim

Aby zalożyc /f home należy wpierw wpisac /f claim potem /f sethome

Aby zdobywać power gildii (/f pow) należy zabijać innych. Co 5 minut wzrasta power o 1.

 

Jeżeli są błędy ortograficzne prosze mnie poinformować. Pisałem to na szybko

Opublikowano

Przewidywalny czas startu bedzie za 1 tydz. Co do podan pisac do mnie na pw skontaktujemy sie (tak ja jestem maveron:))

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Opublikowano

@Up Ludzie!!! Czytajcie dokładnie napisał już chyba 3 razy server będzie otwarty za jakiś tydzień(Jeżeli ktoś nie wiem ile to tydzień ma 7dni)!

Opublikowano

Zagram w 100% serwer będzie super na stówe !

A moja gildia ''Settlers'' będzie najpotężniejszą osadą na całym świecie !

rondelek.pngSygnatura by GeRu
Opublikowano

Skąd wiesz że to właśnie Twoja gildia będzie najmocniejsza? Może znajdzie się ktoś inny lepszy od Ciebie? :)

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Opublikowano

Zagram w 100% serwer będzie super na stówe !

A moja gildia ''Settlers'' będzie najpotężniejszą osadą na całym świecie !

Widzisz już się ktoś zniszczenia Twojej gildii.

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Opublikowano

Uwaga !

Forum servera już gotowe!!!

Zostanie ono podane gdy server wystartuje. Będzie to najprawdopodobniej za nie 1tydz ale ZA 3DNI.!!!

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...