Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Etharion [HARDCORE][NO-PREMIUM][GILDIE][SMIERC-BAN-7-DNI][20Slotów][NO-WL]


fifi77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoetharion.png

 

A Więc Zacznijmy Wspólnie Przygodę Z Serverem Etharion !

 

Początek Wyglada Jak Normalny Survival Bo Tak Tez Jest !

Nie ma pluginów LWC ani Lockette.

 

Można Także Założyć Gildie :

Rodzaj #1 - Normalna - Robimy Co Chcemy Samowolka Nie Dostajemy Cuboida

 

Rodzaj #2 - Premium - Tobimy Co Chcemy Samowolka .

Tutaj Już Obowiązkowy Jest Cuboid.

 

Aby Takowego Dostać Trzeba :

-Mieć 5 Osób W Gildi Normalnej

-Miec 100 Diamentów

-Poprosić Admina / Wlasciciela o awans Gildi Do PREMIUM !

 

Zapraszam Do Informacji :

 

informacjeq.png

 

MOBY : ON

WhiteList : OFF

Zwierzęta : ON

Premium : OFF

Nether : ON

Dificullity : Normal

 

 

 

IP : s2game.slotex.pl:20014

Od TERAZ ! SMIERC - BAN 7 Dni ! [Znowu]

IP TS'a : rs31.teamspeak.pl:5100

 

 

teamgt.png

 

Wlasciciel :

riserm

Prototypy

 

Administrator :

BRAK - Zglos Sie Do Wlasciciela

 

Moderator :

BRAK ! - Zglos Sie Do Wlasciciela

 

 

Zapraszamy

;)

Całą Administracją Na Server

;)

 

 

 

Härtseer - Dzieki ;)

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Dubel.


http://www.mpcforum.pl/topic/522918-etharion-rpgmcmmogildie20slotowno-wlno-premium/page__p__3721205#entry3721205
[/CODe]

[/s]

Oks. Tamten zamykam , a tamten zamykam ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

albo dobra niech bedzie co 24 godz.

 

No dobra niech bedzie te (12 godz bo czekac nie moge)

Opublikowano

Bardzo fajny serwer Polecam Jestem w gildi Herosów oraz technicznym od ts3 zapraszam rekrutacja do gildi otwarta:))

oto nasz ts3 rs37.teamspeak.pl:5100

Opublikowano

Ref co 24H !

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Server do dupy... 0/10 lagi nieogarnięte, pełno dzieci, które robią frakcje nawet bez pluginu i dopisują zawsze jak coś piszą przed nickiem [FRAKcIA]. Nie polecam serva bo malo ludu...

mca.png
Opublikowano

Server do dupy... 0/10 lagi nieogarnięte, pełno dzieci, które robią frakcje nawet bez pluginu i dopisują zawsze jak coś piszą przed nickiem [FRAKcIA]. Nie polecam serva bo malo ludu...

Lagi ogarnięte - (backupy nie usuwane były)

Sam jesteś dziecko (mam 22 lat jak nie wierzysz wbij na TeamSpeak)

Debilu nie ma czegoś takiego jak [FRAKcIA] jest plugins factions.

Ludzi może tylko 17 ale za to miła atmosfera a po za tym jak siedzisz o takich porach jak 23 to się nie dziw :P

 

Ref@

 

Zapraszam wszystkich !!!

Opublikowano

Nie Ma Na Tym ServerzePluginu Factions ! Nie Jest On Potrzebny ! Czy jak są gildie musi być factions >?<

Factions nie jest konieczny bo nie jest kontatybliny z Hardcore dlatego jest mcmmo tam też można założyć ( i jest spolszczony)
Opublikowano

ref@ Niestety 1.0.0 ponieważ dziwny hosting ale tak to więcej światów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...