Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

freak pro server kd 80% bony na klasy w 1-5 bonie pro servek 4fun bez isu !


szeffjakub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

59713887285471085730.png

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel Bi XeonE54052x 4x 2.00 GHz

 

ram.png

Pamięć operacyjna 16 GB

 

net.png

Łącze 100 Mbps

 

linki.png

 

web.png

http://Freak2.tk  - Domena pl jest już zakupiona, wdrożymy ją niebawem.

reg.png

http://Freak2.tk/rejestracja

klient.png

http://www.multiupload.com/WQHUY41WN7

rank.png

http://Freak2.tk/ranking

is.png

Nie ma i nie będzie, jest to serwer klasyczny z namiastką 4fun niekomercyjny - dobra zabawa to podstawa!

ip.png



status.png

http://server.blackoutgaming.net:8022/status/?dns=94.23.56.58&port=11002&style=13.jpg

pl.png

Aby zagrac na naszym serwerze za pomocą launchera potrzebujesz klienta innego prywatnego serwera. Skopiuj (folder na dysku) klienta innego serwera i nazwij go "Freak2". Wypakuj launcher z linka niżej. Wklej do wczesniej nazwanego folderu "Freak2" i nadpisz pliki. Graj

:)

 

http://www.multiupload.com/NA7O1G5KBB

skan.png

rar: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=35f2b395765d6ec9a06f1ee7edc11fa0e352ea90a9565a1e9b12f64d2c3a4a2e-1324197562
exe: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=993bdd8e883ccfbdb30f9b8d987e086f6ba876e4bea473c9b108ede254955ba0-1324207753

 

 

 

 

 

 

info.png

 

npc.png

Handlarze są standardowi, jak widać na screenie niżej pierwszy handlarz to Pomocnik Zdarzeń - dodawany jest on na codziennych eventach. U niego można zakupić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do gry za kilka yang.

42627606660212510960.png

 

start.png

08644760896113440455.png

 

ulepszacze.png

Do ulepszania przedmiotów nie potrzeba ulepszaczy.

 

exp.png

W procentach: 10 000%, mnożnik: 100 x normal -> fantastyczny exp!

 

drop.png

Przedmioty dropią standardowo 200%

 

yang.png

W procentach: 10 000%, mnożnik: 100 x normal -> meeega drop yang!

 

video.png

http://youtu.be/qRj9CXoL7B8

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

[email protected]

 

 

team.png

 

[GA]shad

 

[GA]SsX

 

[GM]DonKrysteQ

 

autor.png

 

Witamy wszystkich serdecznie na nowo otwartym serwerze Freak2. Staralismy sie polaczyc klasykę z zabawą... i chyba nam sie udalo :) Zreszta zobaczcie sami, rejestrujcie sie i przesylajcie sugestie, propozycje dotyczace serwera. Przyjmiemy kazda krytykę, byle konstruktywną. Jak już wspomniałem jest to serwer klasyczny z mega rate'ami i itemshop'em za darmo. Przedmioty w sklepach są +0, jednak aby ulepszyć je do +9 nie potrzeba (prawie) żadnego wysiłku. Do kowala nie potrzeba ulepszaczy, bony są standardowe. Konik na start 30 lv. Pierścień teleportacji też na start, którego brakło na screenie wyżej :) PS. u kapitana skille na P (od lv 5).

 

 

stopka.png

9744614511434431437261.jpeg

Opublikowano

zostaly wprowadzone dlonei krytyka i kd+3 u chandlarzy 2kkk ozna wydropic w okolo pol godziny :D

CHANDLARZY EHEHeheh

Daj Mi +'A

 

Logowanie : offline

Opublikowano

zostaly wprowadzone dlonei krytyka i kd+3 u chandlarzy 2kkk ozna wydropic w okolo pol godziny :D

 

No powodzenia z serwerem. Może najpierw zajrzyj do słownika?

07963958866120287956.png


by Zkumeku

Opublikowano

Aha... Nie zbyt inspirujący serwer co widać po staranności w prezentacji . Uważam , że nie jest on taki " 4FUN " bardziej Easy ponieważ może ze względu na drop Yang i Exp może i jest ale u NPC nie ma nic takiego nawet FMS'a a jak napisałeś Drop Itemów jest normalny to nie wiem czy tak łatwo zrobić eq

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

@ up

 

Dokładnie.

 

Jeśli zaś chodzi o prezke to nic ciekawego, za wiele się nie rozpisałeś. Tym raczej graczy do zagrania nie zachęcisz. ^_^

Opublikowano

Już jest taki temat, a co do servera jest bez is..

 

Jest to rówoważący się 4fun.

 

Można pograć dla zbicia czasu, po prostu pvp i pvp. =)

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

popraw mnożnik expa itp bo t widać ze jest 10000 a tak na serio raty na 1000% ustawione na serwie się nei opłaca maxymalny 127 jak pamiętam

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...