Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpanseCraft Dedyk RPG + Surv Frakcje Questy Dzicz!


Vusion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj... Opowiem Ci o ExpanseCraft... Na naszym serverze mozesz wybudować się w miescie zwanym Edris Lub wyruszyć w Dzicz solo lub załozyć Frakcję Na serverze odbywane są eventy Np Miasto edris zostało zaatakowane Przez Hordę Zombie! lub eventy w Koloseum 5vs5 Frakcja vs Frakcja itd... Wgrane są questy i NPC poczytaj o q wpisz /quest W dziczy nie ma Cuboida ... Wyjątkiem jest VIP przecież server musi z czegoś zyć ^^ tak samo jest z Terenem na Frakcje nie ma cuba ale jezeli w frakcji sa 2-3 VIPY Frakcja dostaje Teren Cuboid.... Więcej dowiesz sie na serverze... PS: Nie ma zadnych warpow Wychodzisz z miasta do dziczy i zyjesz ! lub mieszkasz w Edris mozesz zatrudnic się na /jobs itd ... Pozdrawiam

 

IP 91.121.119.186:25053

WL OFF

PVP : ON W dziczy

NEO:OFF

Dobra Zabawa : ON

 

Server umozliwia Ci 3 Tryby gry :

 

1 Tryb : Wyruszasz w Dzicz Grasz Survival... + RPG

2 Tryb : Zostajesz W miescie mieszkasz w nim

3 Tryb Zakladasz Frakcję i zyjesz z przyjaciółmi

Opublikowano

Rychu Juz ustawiam Cuby Na wiekszy teren tak zeby nie bylo zabijanki Nie wiem jakie info jeszcze dodać ;o

Opublikowano

Napewno wejde lecz dopiero jutro :(. Mam nadzieje że server będzie bardzo fajny.

 

@OFFTOP

 

Chyba wybiore tryb 3 lub 1.

za duża sygna

Opublikowano

Server całkiem ok ale admin ??!!

To nieporozumienie kickuje bo coś źle zrobiłem itp.

2/10 Admin niech się ogarnie wyzywa itd.

Niewyrabiasz 2/10 to za dużo

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

AdijenPL Czy nie czasem Negativ Comment to dlatego bo zabrałem Ci OP ? a zabrałem Dlatego Bo nie ogarniałeś Spamiłeś na czacie i Głupio sie zachowywałeś zresztą gracze mogą udowodnić;) I nie udawaj ;]

Opublikowano

AdijenPL Czy nie czasem Negativ Comment to dlatego bo zabrałem Ci OP ? a zabrałem Dlatego Bo nie ogarniałeś Spamiłeś na czacie i Głupio sie zachowywałeś zresztą gracze mogą udowodnić ;) I nie udawaj ;]

Człowieku chciałem zrobić akcję s-m-s a ty mówisz czy to WOSP ?!

Ogarnij sie i server bo spam nie do zniesienia i każdy ma swoją opinię

Zabrałeś opa bo napisałem do twojej "dziewczyny" plis naucz mnie na publicu ;] lOl

@UP Spamiłem bo pisałem żeby nie spamowali ? hahah xD dobre ;p a gracze byli do mnie neutralni -_-

OMG

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Pisz za siebie adijenie!

 

Zabral ci opa. I co? Rozpłakałeś się? Tak na serverze zachowywałeś się OK. A teraz bez opa to obrażony! Zachowujesz się jak jakiś urażony chłopaczek któremu zabrano cukiereczka. To,że on uważał,że się nie nadajesz powinieneś mieć w dupi*. Patrz na siebie. A zresztą kiedy on kicknął? Kiedy wyzwał? Dajesz,teraz twoja kolej!

Bez reklam fb

Opublikowano

Pisz za siebie adijenie!

 

Zabral ci opa. I co? Rozpłakałeś się? Tak na serverze zachowywałeś się OK. A teraz bez opa to obrażony! Zachowujesz się jak jakiś urażony chłopaczek któremu zabrano cukiereczka. To,że on uważał,że się nie nadajesz powinieneś mieć w dupi*. Patrz na siebie. A zresztą kiedy on kicknął? Kiedy wyzwał? Dajesz,teraz twoja kolej!

OK dawaj nagram ci filmik z rozmowy na GG ;D ale zgaha

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Żeby nie było ja już tu nie wchodzę ;) nie będę odpwiadał :-) ok? więc wiesz nie myśl że nie umiem odpowiedzieć ,,mistrzu ciętej riposty"

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Sorry ale ja mam kulturę w przeciwieństwie do ciebie a na GG były niecenzuralne slowa więc nie dodam filmiku :-)

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Czyli nie masz...

 

Nie zwracam na kulture uwagi,wyślij mi na pw,bo czuje że kręcisz

Na PW? mam dac filmik na yt i przesłąć linka? hahah Mówiłem mam kulturę i sorry ale bez względu na to co napiszesz ide stąd bo marnuje czas a lepiej poszukać jakiegoś survivala czy coś ;D nara

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Zobaczyłem że ty jesteś też niedorobiony ! ON Mi dał kicka bo sam bym nie wyszedł !!! lol nie możesz mieć pewności do niczego więc po co gdasz jak nie wiesz? może nie wyzwał ale ja robię akcje sms a on mówi ze WOSP ?! Lol jakma się kulturę mówie się nie i dziękuje a nie texty to idź do biedronki itp. ŻAL

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Opublikowano

Ja i tak ci nie wierze,bez urazy jeżeli masz racje,ale każdy mówi swoje.

Każdy ma swoje zdanie spox ja już się z tobą nie kłócę na ten temat ;) sorry ale nie dyskutujmy juz?

Koniec bo musze tu wchodzić i czytać ;/

 

Cóż,ja próbowałem miły,ty tutaj zaczynasz niemiłą atmosferę...

Ciebie coś boli?! MIŁY?! Zobacz swój pierwszy wjazd na mnie ! Cukiereczka ?!

Dobra masz rację może się wkur***** ale no zobacz swoje wjazdy pierwsze ;p

sygnadm.png

 

Mogę pomóc ? Pisz na Pw a się odezwę ;)

Pomogłem ? Daj lubię to :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...