Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[UNDETECTED][MPC] xxBarcAxx™ D3D Cheat v1.1 l BoneShoot, Invisible, Chams, WTW, STW, &more} **Zapraszam** l


xxBarcAxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

xxBarcAxx HOOK v1.1

1319567773-U339575.png

////////////////////////////////////////////////////////		xxBarcaxx Public HOOK 1.1   ///////////////////////////////////////////////////////////

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Dodano:

-Assault Ammo
-Sniper Ammo
-Level (1-100)

Zaktualizowałem:

-Adressy
-Detour\'a
-Designe Hacka 


WSZYSTKIE BŁĘDY, CHRASHE PROSZĘ ZGŁASZAĆ W TEMACIE LUB NA PW!!!!


Aby zapobiec spamowi typu \"Hack mi nie działa\", napiszę co trzeba zrobić, aby mój hack działał poprawnie...

-Uruchamiaj WarRock oraz Injector jako administrator
-Wyłącz Antyvirusa oraz zaporę systemową
-Zainstaluj .Net Freamwork 3.5 i 4.0
-Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package:

Dla Windowsa 32bit: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Dla Windowsa 64bit:  http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=15336

Jeśli po tym pojawi się Faield to Inject, nalezy wtedy zmienić Injector, i wtedy wszystko bedzie śmigać 




														 Życzę miłej gry 




															 xxBarcAxx

Liczę na Lajki 

1319567775-U339575.png

73185110.png

1319567779-U339575.png

Win Vista x32 :

Pierwszy raz- 45min, ponieważ za długo miałem włączone STW

Drugi raz: 1.15h - Chams, CrossHair, SuperNoSpread, NoRecoil, STW, WTW, Invisible ( te 3 opcje wyłączane co chwilę, aby zapobiec crashu), NFD, Speed, GM Warning, No Bounds, Jump i jeszcze jakieś...

1319567771-U339575.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9e18f5be358fd8ae960d37951a78e2138b6bc4c9093bb5be1e37a2204a4b6317-1325953090

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/55d50bded988f29e19b686ef17d11a8db508e72f

1319567762-U339575.png

http://speedy.sh/ZGtgq/xxBarcAxx-HOOK-v1.1-for-MPC-Forum.rar

 

http://www.multiupload.com/2X9D6HFZBI

 

 

Samo .dll:

 

1319567762-U339575.png


http://speedy.sh/Y4xWR/xxBarcAxx-HOOK-v1.dll

 

 

 

1319567771-U339575.png


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=cfa2941aa7b35f0339ec540d71bd4cf15b94f177e236c1754ce18344a03ebb95-1325953479

 

 

PS. Nastąpił błąd, w nazie .dll'ki i Injectora jest "v1", ale jest to pomyłka,

:) Proszę nie myśleć że jakieś daje KeyLoggery lub coś innego :)

 

 

Pozdrawiam i Liczę na dużo Lajkuf

xD

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

No hack super, ale weź zrób coś z tym menu, bo jest chu*owe. Ile to je wyrównać i ogarnąć InfoBox'a ? Mi to zajęło ok 1 godz ze wszystkim.

 

 

@edit Masz +

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Etam ;/ Mi zawsze od Ciebie hacki nie działaja.

Zapoznaj się z tym TuTorialem i zrób wszystko co napisałem i co jest zaprezentowane w filmiku:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

 

@2Up

Co Ci się nie podoba w tym Menu???

 

@Down Hehe, siedziałem też nad tym, bo mnie też to denerwowało :D

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

@UP np. to, że opcję wychodzą poza menu i infobox jest jakiś dziwny.

 

 

@edit sry nie zauważyłem, że to poprawiłeś.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

po odpaleniu wywala z gry

 

Jak może Wam nie działać jak gram na nim w tej chwili ??

 

Zapoznajcie się z tym, i przeczytajcie WSZYSTKO DOKŁADNIE!! i i dokładnie obejrzyjcie filmik:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

 

Musi Wam działać, bo gram na nim teraz....

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

wszystko dziala , oprócz invisible...a na tym mi najbardziej zalezy .. :(

i BoneShot czasami nie dziala..STW tez czasami ma problemy ;d ale i tak spoko hack , leci +.

 

@down

tez sobie taką beke chcialem zrobic , to biegalem jak glupi przed nosem innych po czym zostalem zabijany >.<

od czego to zalezy czy to dziala czy nie?

Opublikowano

wszystko dziala , oprócz invisible...a na tym mi najbardziej zalezy ..:(

i BoneShot czasami nie dziala..STW tez czasami ma problemy ;d ale i tak spoko hack , leci +.

A mi działają te opcje o jakich mówisz, właśnie grałem na nich i miałem beke z nich, jak mię wiedzieli gdzie jestem na Invi i na boneshoot ciagle heady szły, jak chcecie mogę wam filmik nagrać, pokaże że działają te opcje :)

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

SPrawdze i dam edit twoje chacki sa **********tylko minus jest taki ze w poprzedniej wersji niemdzialalo mi invisible sprawdze czy w tej I bedzie dzialalo.Lubie to zasluzone.

@dziwne mam program pary detected

1361287359-U437164.png/ 2592933583.png

 


Opublikowano

yyy.;d Nie ma menu.;d

 

Wiem, baza już siadła,może już nie działać, ale Jutro lub Pojutrze wydaje specjalnego hacka, który nie crashuje po 5h, ale to już niespodzianka...

 

PS. ja mam Menu :)

Huehue

:)

 

1753048381.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...