Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nauka tworzenia prywatnego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem a mianowicie chciałbym nauczyć tworzyć się prywatne serwery tylko że nie mam na czym testować swoich postępów w nauce.

 

- u mnie na komputerze nie da rady postawić serwera Hamashi za mało ramu (768 mb)

- nie mam 18 lat więc nie mogę wykupić serwera dedykowanego lub vps-a

 

co byście mi doradzili.

 

Za wszelkie porady z góry dzięki i oczywiście polecą lajki.

Opublikowano

m.in.

 

- tworzyć nowe questy

- dodawać nowe eq (zbroje/bronie itd)

- edytować npc

- dodawać nowe potwory (zombie itd)

 

a tak ogólnie to wszystkiego co się da :D

Opublikowano

VPSa na Exone.pl możesz wykupić nawet przez SMSa z tego co mi wiadomo. Jeżeli nie możesz postawić na swoim kompie to chyba nie ma innego wyjścia niż wykupienie takiej usługi. Na sucho raczej sie nie nauczysz ;)

Opublikowano

ale czy na exone.pl mogą zarejestrować się osoby poniżej 18 roku życia ????

i czy trzeba podawać dane osobowe ?????

najlepiej jakby napisała jakaś osoba co ma na exone.pl już vps-a do mnie na pw.

Opublikowano

Akurat podawanie danych osobowych to raczej w celach kontaktowych się podaje jeśli by wyszły jakieś nie ścisłości. Dla Ciebie najlepszym wyborem jest VPS za 19zł na exone.pl. Pobawisz się, pouczysz, potestujesz.

Opublikowano

a trzeba rozliczać się jakoś z fakturą albo coś w tym stylu bo u nich na stronie znalazłem coś takiego

http://www.exone.pl/baza-wiedzy/panel-exone/zarzadzanie-fakturami/

Opublikowano

exone.pl

 

kupisz vps'a za 19 zl płatność sms'em

 

nie musisz mieć do rejestracji 18+

 

 

I jeszcze możesz do mnie napisać na gg akurat znam się na tworzeniu serwerów oraz pisaniu questów :)

 

GG - 37198472

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...