Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]BMW Z4 vs Porsche cayman S vs Toyota Supra co lepsze?


polaczekvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie ? W jaki samochód mam zainwestować z 3 wymienionych. Który ma lepsze przyspieszenie i maksymalną prędkość. Który łatwiej ztiuningować itd. Bardzo proszę o odp z góry dzięki :D

post-492797-0-45278100-1325874139.jpg

post-492797-0-85426200-1325874150.jpg

post-492797-0-26917000-1325874159.jpg

Opublikowano

Ja posiadam wszystkie 3 auta i według mnie najlepszy jest:

BMW z4 - przyspieszenie i sterowanie dobre

Toyota Supra - przyśpieszenie ujdzie (lepsze od Porshe)

Porshe - słabe przyśpieszenie ale dobre sterowanie.

Oczywiście dobre nie oznacza najlepsze, ponieważ na t2 są o wiele lepsze auta :-)

jLRw2A6.png

Opublikowano

moim zdaniem dobry jest lotus :D ścigaliśmy siękiedyś w 8 i był lvl 50 z porshe 959 i 35 z lotusem :D ja mialek koeniigsegga na 21 i jeszcze inne byly ale mniejsza z tym. juz na samym początku lotusa nie było. i nie dało się go dogonić. był na mecie ( bo to sprint) gdy ja byłem 3 i miałem 82% -.-:D więc zastanówcie się:D

Opublikowano

Tak tak pucek widzę ze wiązłeś to gówno za 25 k -.- smutne wydać tak kasę w błoto

 

Oczywiście ze inwestuj w BMW i Toyotę . ale nie za dużo bo lepiej dozbierać po grać i mieć profesjonalny wóz z T3 .

Ps: autka kupione razem z grą czyli wersja pudełkowa nie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...