Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ostatnio zauważyłem jak ludzie wzywają zrzut napalmu i zabijają po 5-10 osób... Jak oni to robią?


sonniak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Ostatnio zauważyłem jak ludzie wzywają zrzut napalmu i zabijają po 5-10 osób... Jak oni to robią ?! Ja jak mam zrzut napalmu to zabije może 2 osoby... Jak ustawić ten "promień" (który wyznacza w którą strone ma być skierowany zrzut napalmu ) aby był np w prawo, lewo na dół do góry bo u mnie się jakoś nie da ;x

 

Za wszystkie odpowiedzi na temat lecą lajki

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ppm i ruszaj myszką;p moj rekord w zabiciu napalmem-21

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dzięki, zmieniać to już umiem :D Ale np jak zasiąde za tym samolotem ( co się strzela maszynówka - nie wiem jak się to nazywa bo gram od 3-4 dni ) i zaczynam napierniczać, to strasznie ciężko tym sterować... Jakie macie ustawienia myszki w grze? Jaka czułość myszy najlepsza pod tą gre ?

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

a jak uruchomi to zeby wsiasc do samolotu badz walnąć tym napalmem jak juz zbiore odpowiednia ilosc kili to co wcisnąć??

Oh every time I close my eyes

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapomniany klimat

I see my name in shining lights

Pierwsze balety, amfetamina i tanie wina

A different city every night oh

Blauki spędzone w kinach były całym naszym światem

I swear the world better prepare

Pierwsza miłość i pierwszy foch przyjęty na klatę

For when I’m a billionaire

Opublikowano

Żeby aktywować nagrodę za Killstreak naciśnij klawisz "6"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...