Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Jaka jest waszym zdaniem najlepsza broń na MSG?


aLowPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G36E, najlepsza broń w grze, w ogóle nawet wyższym LVLom ją polecam.

Z SMG oczywiście P90.

Ze snajp L96A1.

Opublikowano

Ja osobiście mam G36E na perma i jestem bardzo zadowolony, kocham ta broń zawsze trzeba ładnie seryjkami strzelać i ludzie jak domki z kart padają.. Więc nie zastanawiaj się i ją kup :)

 

Z reszta większość osób ją poleca z tego co widzę

Specjalista
Opublikowano

G36 a z smg UMP ja z tym latam cały czas praktycznie :P

tak a jak ja Cb kiedy nie spotkam to z m4a1 latasz xD

a co do topic to faktycznie G36 ogarniesz i bedziesz kosił

a jak słabo grasz to kup sobie m416 (chyba na tym lvllu już możesz)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Ja latałem zwykle z g36e ma dosyć duży odrzut więc będziesz musiał się wprawić w tą broń ale jak się dobrze nauczysz z niej strzelać to naprawdę będzie to broń wpasowana idealnie. Ma parę zalet: 1.mocna 2.może 3.jest tania. Może służyć jako broń snajperska z tym celownikiem, minusem jest chyba tylko odrzut ale jak mówiłem wcześniej będzie to dla ciebie dobra broń. Pozdrawiam.

Jak pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

M4A1 teraz używam..

Mam na 7 dni , ale jak kosa leci .

Jak ?

Tylko wbijasz do Gun E. i wszystko na 3 :)

Celownik reflex ..i jedziesz..

Potem od CSM masz kolimator ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Według mnie :

L96A1

G36E

 

 

 

@edit mógłby mi ktos powiedziec jak pisac na Megaphone??? daje lajki

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

tak a jak ja Cb kiedy nie spotkam to z m4a1 latasz xD

a co do topic to faktycznie G36 ogarniesz i bedziesz kosił

a jak słabo grasz to kup sobie m416 (chyba na tym lvllu już możesz)

 

Znaczy niedawno miałem m4a1 z eventu na prawie 90 dni to z nią biegałem ale teraz znowu gieta

 

Moim zdaniem gietka lepsza od m4a1 ale np. na rattlesnake mi sie lepiej gra m4a1..

76561198090890807.png

Specjalista
Opublikowano

Znaczy niedawno miałem m4a1 z eventu na prawie 90 dni to z nią biegałem ale teraz znowu gieta

 

Moim zdaniem gietka lepsza od m4a1 ale np. na rattlesnake mi sie lepiej gra m4a1..

no gietka lepsza jest, ale na rattle m4? oj ja to wole gietke, dużo osób tam glitchuje a z G36 dobrze się HS'y strzela i każdego glitchera wyciągniesz

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ZDECYDOWANIE M416!!

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...