Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Co muszę zrobić żeby mi działało easymetin2


gapeman333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem co muszę zrobić żeby mi działało em2 ? wykupiłem botcard i mam sciągnietego em2 ale gdy instaluje to wyskakuje błąd

CRC failed in EasyMetin2_pl_\log4cplus.dll

Unexpected end of archive

 

albo

CRC failed in EasyMetin2_pl_\python25.dll

Unexpected end of archive więc proszę o pomoc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

masz net framework 4.0 i microsoft visual c+++ 2008 i 2010 ?

nie posiadam net framework tylko posiadam microsoft visual c++ 2008 redistributable 2010 sciągne i zobacze

 

net framework i microsoft visual 2010 nic nie dał teraz spróbóję DLL

 

dll też nic nie dała wiece co się dzieje jak zaloguje się na postać i wchodzę do gry to w em2 cały czas piszę włączanie gry ,proszę czekać .. ogólnie ładowanie więc nie wiem o co chodzi ;/

 

a po minucie game dected hack ;/ hackshield wyskakuje

 

pomoże ktoś ?

 

spróbowałem jeszcze tak zainstalowałem em2 na dysku C i wgrałem python25.dll po wgraniu tego jak chciałem odpalić metina . było tak że nacisłem na easymetin2 to się zawiesił i wyskoczyło TODO: <file description> nie odpowiada ;/

Opublikowano

''a po minucie game dected hack ;/ hackshield wyskakuje"

 

Czyli zaktualizowali tak hackshielda ze blokuje easy metina...albo obejscie hackshielda albo musisz czekac na aktualizacje bota ;s. Wedlug mnie nie powinno tak byc ze za cos co sie placi nie dziala!!!

Opublikowano

jedyne co musisz zrobić to mieć zwyklego metka i tyle nic więcej ;)

i oczywiscie wykupioną licencje lub korzystać z FREE TIME;d

mada faka zielak umyj se

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...