Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ArkadiaMC [Survival] [PVP - ON] [WL -OFF ] [Frakcje] [DEDYK]


BumBum662

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@edit - dlatego sie denerwuje i banuje ;>

 

19:26:48 [iNFO] [g] Kurczak: snowman daj mi spokuj

19:26:49 [iNFO] Bumek rocketed Kurczak

19:26:53 [iNFO] [g] [Gobliny] Snowman: ok

19:27:04 [iNFO] [g] [Elfy] Readme123: jA TEZ

19:27:08 [iNFO] [g] [Elfy] Readme123: rocketa chce

19:27:20 [iNFO] [ArkadiaMC] Admin : Pavloxd --- Budowniczy: HartkorowyKoksu

19:27:41 [iNFO] [g] Kurczak: [lidt up]

19:27:50 [iNFO] [ArkadiaMC] Widzisz kogos kto lamie regulamin? Zglos to Adminowi !

19:27:54 [iNFO] [g] [Elfy] kwapisz: admiin co mi daje ze jestem elfem ?

19:28:06 [iNFO] [g] Kacper960: admin co mi daje ze jestem goblinem

 

 

 

 

Do moda : Tamta reklama nie jest moja i juz jej nie ma ;p

 

Witaj!

 

Szukasz serwera na ktorym sie nie zawiedziesz?

 

Dobrze trafiles !

 

Oto nasze frakcje ! :

 

Goblin - Atakuje inne krolestwa , rabuje im surowce

 

Elfy - Kochaja rosliny ! Po wielu latach ciezkiej pracy ... Odkryli eliksir wzrostu dla drzew !

 

Krasnoludy - Mieszkaja w jaskini... Jest 1 drzewo ktore dostarcza im surowcow !

 

____________________

 

IP : f15.owncraft.pl:25050

zbyt duża sygna

Opublikowano

NIE POLECAM!

 

Admin=oszust na maxa,okradł mnie z 7 ZŁ.

 

Były 3 zmiany mapy. Kupiłem vipa i dni z tymi zmianami wliczono mi w czas posiadania vipa.

 

Teraz,gdy poprosiłem o oddanie mi tych rzeczy,on ignoruje mnie(bumbum) a gdy spytałem się czy mnie ignoruje,dał mi bana. Potem znowu wchodzę,i mówię żeby oddał chociaż te diamenty złoto żelazo i węgiel(była jeszcze działka ale już nie chce jej) to dał mi skóry. Ale po co mi skóry jeżeli za co innego zapłaciłem? Powiedziałem mu a on mi dał bana. Fajny serv?

Bez reklam fb

Opublikowano

zryty server admin wszedl sobie na multi konto udawal zwyklego gracza ja go zabilem kazal mi oddac itemy

powiedzialem nie i dal mi bana ^^

 

mialem tylko DREWNO i COBBLESTONE i ciagle lata za mna gosciu z diamentowymi itemami od admina i zabija mnie nie polecam tego szajsu

Opublikowano

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

 

 

Bo admin to dziecior.

 

Po nazwie widać,że nie jest tak jak mówi(sądzi,że ma 12 lat).

 

Chyba pomylił się o 4 lata :).

 

Cóż on nie ma pojęcia np. że mnie okradł z 7 zł :).

 

PS: Nie mówcie mu prawdy bo wtedy płacze i daje banana.

Bez reklam fb

Opublikowano

SMIECH NA SALI

BUM BUM tpnal do mnie gracza (MEGA NOOBA) o nicku dominsz1 czy jakos tak frajer jeden i zrobil to tylko po to zeby nas spcjalnie zabil i dodatkowo okrada ludzi z realnych pieniedzy

Opublikowano

Mam 10 stalych graczy , i im oni nie narzekaja ;)

 

bany daje " slowa " bo " kurwa! jaki serwer pojebany ! nie gram tutaj ! admin kurwa zrob cos ! daj diaxy !!! "

 

sry za wulgi ale tak jest.

zbyt duża sygna

Opublikowano

Temat zamykam na prośbę właściciela serwera w tym temacie.

http://www.mpcforum.pl/topic/526247-arkadiamc-survival-pvp-on-wl-off-frakcje-dedyk-16-slotow/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...