Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Królik, nowa, wschodząca młoda gwiazda Białostockiej sceny Hip Hopowej. Rewolucja nadchodzi ze wschodu!


lukalski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podoba mi się ten bit, jestem ciekaw czy będzie nagrywał nowe, coraz lepsze bity.

Jak najbardziej, niech nagrywa.

To uliczny flowklor Ry i WSRH,

Robimy to po to by nie zwalniać tempa,

To wszystko się tli i podnosi tętna,

A ciebie znów mdli, uważaj by nie przegrać.

Opublikowano

moze byc.

 

Czasami tylko przedluza slowa do bitu. ale rzadko.

 

 

Powodzenia w dalszym nagrywaniu mu przekaż

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

kurde znowu taka ksywka... Kaczor,Niedziedz, Hipcio, Lew, hiena, sarna i krolik. Jakieś ZOO się robi. Co do kawałka. Wpada w ucho ;)

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

kurde znowu taka ksywka... Kaczor,Niedziedz, Hipcio, Lew, hiena, sarna i krolik. Jakieś ZOO się robi. Co do kawałka. Wpada w ucho ;)

 

Królik to ksywa od nazwiska, od małego tak na niego mówią :D

Opublikowano

kurde znowu taka ksywka... Kaczor,Niedziedz, Hipcio, Lew, hiena, sarna i krolik. Jakieś ZOO się robi. Co do kawałka. Wpada w ucho ;)

Zapomniałeś o Słoniu i Wilku. :D

 

@top

Nawet daje rade. Niech robi to dalej.

rydah for life

Opublikowano

Przesadziłeś z nazwą tematu ... jaka gwiazda ? , jaka rewolucja 0_o ? WTF!? , jeśli to lubi niech to robi jednak za szybko aby go oceniać czy promować , bo jak na razie nie ma co i kogo :) , wielu jest takich "gwiazd" ....

oficjalnelogo.png

Opublikowano

Rap z głową. Oby sie wybil :)

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Niech ćwiczy flow i technikę to może coś z niego będzie.

Życzę chłopakowi jak najlepiej, chociaż w dzisiejszych czasach, gdzie rap jest na bardzo wysokim poziomie pod względem technicznym ciężko się będzie mu wybić.

Za wysoka.

Opublikowano

Głos ma prawie podobny do Meza a Nutka bardzo fajna Leci Sub na YT :D

Niech dalej robi takie bity ;)

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1325928721' post='3729540]

Niech ćwiczy flow i technikę to może coś z niego będzie.

Życzę chłopakowi jak najlepiej, chociaż w dzisiejszych czasach, gdzie rap jest na bardzo wysokim poziomie pod względem technicznym ciężko się będzie mu wybić.

 

Zawsze można próbować :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...