Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S/NS][NowaReklama]CsSzkołaAssasynów - Nowa Era Serwerów Counter Strike 1.6


KAMIKADZEKKS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

forumyy.jpg

nasze.png

funbf2.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

  • Nazwa Serwera : CsSzkołaAssasynów

  • IP Serwera : 94.23.245.111:27101

  • Slotów : 23

  • Typ : 4FUN+BF2+Medale

  • Forum : Nie będę naruszać regulaminu. Można się dowiedzieć poprzez napisanie do mnie na Gadu-Gadu (3673511)

  • AMXBANS : Nie będę naruszać regulaminu. Można się dowiedzieć poprzez napisanie do mnie na Gadu-Gadu (3673511)

  • Sklep : Nie będę naruszać regulaminu. Można się dowiedzieć poprzez napisanie do mnie na Gadu-Gadu (3673511)

  • FriendFire : OFF

  • Rekrutacja na Admina : ON

  • Rezerwacje/Nicki na hasło : Tak, można kupić, lub dostać za FREE. Jeśli jesteś w /top15.

  • H@ Serwera : KAMIKADZEKKS

  • Główny Załozyciel : KAMIKADZEKKS

coofenaser.png

Co Oferujemy na serwerze.

1. Doskonałą Administrację Serwera !

2. Unikalne, niezapomniane, oraz własne pluginy AMXX !

3. Fantastyczną zabawę na serwerze !

4. Nie zapomniane chwile !

5. Świetną obsługę AMXBANS !

6. Brak Dzieci NEO, którzy będą banowani !

7. Dobrą Atmosferę. Cheter nie wbije !

8. Nasz minus to hosting, mówimy o tym, ponieważ szczerość nasza powinna się liczyć !

9. Dobrego, doświadczonego, ogarniętego H@ !

10. Niskie pingi, oraz fantastyczne zabawy serwera (eventy,konkursy) !

coofenaforum.png

 

1. Bardzo dobrą Administrację, lecz surową !

2. Świetną Modyfikację Forum (phpbb3) oraz niezawodny styl madevo !

  • Nie bawimy się w dziecinne php by przemo ! Chcemy wam zaoferować lepsze możliwości. Dla nas trudne forum, to dobre forum !

	Nasze Modyfikacje, wgrane własnoręcznie na forum.
	1. Chat
	2. Chmura Tagów
	3. Reputacja (żadkość, tylko jest na IPBorad lub vB, nasze forum jednak ma !)
	4. Lepsze,Ładniejsze zakładanie tematów oraz ich edycja (powiekszono zakres BBCODE)
	5. GYM Sitemaps & RSS

3. Dobrą grafikę forum oraz AMXBANS !

4. Dobry Hosting - domeny oraz serwera strony !

5. Zaawansowanych, doświadczonych, dorosłych ludzi w Ekipie Forum !

6. Dużo działów, w których, aż chce się wypowiadać !

7. Fantastyczne Konkursy !

8. Brak spamerów oraz dzieci neo !

9. Ogarnięte Forum !

10. Niezapomniane chwile !

naszeki.png

1. H@/Założyciel : KAMIKADZEKKS

2. H@ : Ufolud

3. Moderator : ZuPa

Administracja Serwera BF2 :

a) SeveN

B) ArTeN

c) Abracadabra

d) Czesiek Hydraulik (admin do końca lutego)

e) KAMIKADZEKKS

f) Ufolud

poszu.png

1. Moderatorów Forum.

2. Adminów na Serwer.

3. Sponsora/ów

zaprol.png

Opublikowano

Ref.

 

Przy okazji dziękuje administracji za skasowanie tantych postów :)

 

-----------

Co dodaliśmy przez naszą nieobecność :

 

1. Ulepszyliśmy sytem banów AMXBANS (zamiast ICQ pisze GG)

2. Dodaliśmy max, 20k lvl w tym Normal Exp

3. Nowe pluginy oraz powiększono skład FastDl (fast download)

4. Zmieniono klasy (ich "wnętrze") CodMod

5. Zmofyfikowano SKLEP na CodMod.

6. Ulepszono naszą stronę w nowe Modyfikacje (jeszcze pracujemy nad tym)

7. Dodano nową rzecz, która jest na niewielu forach ! SKLEP ! (nie podam linku, ze względów regulaminu mpcforum - ale można dowiedzieć się u mnie na GG)

8. Obsługa HTML u nas rośnie ! Zamiast składania podań na admina przez posty itp. Ułatwiliśmy wam to ! Teraz podanie robimy przez formularz PHP ! więcej o tym na forum.

 

Zapraszam Serdecznie.

Opublikowano

Mało graczy niestety. Wszedłem i wyszedłem.

 

Własnie w tym mam największy problem ! Lecz jest jeden + ... że jak by tak wbiło z 3-4 graczy odrazu wbije następne 5...

 

Mówię Ci..

 

Widzę, że wbiłeś też o 22:00 (może już spią)

Dziękuje za uwagę.

Opublikowano

Wszedłem, wyszedłem...

 

Kamik dobrze mówi... później grało z 5 osób...gdy wbiłem wchodziły następne 3... Super Serwer. Reklama dobrze mówi. Widzę, że H@ dobrze obsługuje HTML. Jeśli szukasz sponsora to na takim serwerze mogę być.

 

Polecam.

 

Napisz do mnie na PW

Opublikowano

Miło mi to słyszeć. Napisałem Ci na gadu...

 

Ref.

Co nowego :

 

1. Dzisiaj po wielkich przemyśleniach będzie dużo zmian min. Zmiana CodMod na inny typ serwera, ALE! będzie także serwer CodMod. (takie masło maślane, ale zobaczycie później)...

2. Nasze wtyki w wiaderko rosną. Już niedługo mamy nadzieje, że sieć będzie cały czas pełna od graczy.

 

Zmiany nastąpią już niedługo. !

Zapraszamy...

Admin Cienia
Opublikowano

Regulamin dodawania reklam serwerów CS

4. Jeden serwer/serwerownia - Jeden temat

 

Było:

http://www.mpcforum.pl/topic/511349-snscsszkolaassasynow/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...