Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szkolny Internat - Petarda, Kibel i Kupa (Śmierdząca Sprawa)


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dzisiaj podczas wyjazdu z szkolnego internatu mój kolega ,który

ma fajne pomysły wpadł na pomysła aby odpalić achtunga (taki słabszy^^)

w kiblu. Więc wszedł do kibla odpalił petardę i rzucił pod kibel

nagle rozniósł się huk i "coś się rozbiło" myślałem ,że lustro

wchodze do ubikacji patrze kabina otwarta ,a kibel martwy

rozwalony na kilka części + bonus ,ktoś wody dobrze

nie spłukał i kupcia wypłynęła prosto na podłogę.

 

Pomyślałem ,że nagram film i wrzucę to na kanał youtube

i następnie pokaże wam go. Zapraszam do oglądania

oraz polecenia filmu.

 

I nigdy nie wpadajcie na takie głupie pomysły w domu!

xD

 

 

 

 

Nie naśladujcie tego co jest pokazane na filmie ubikacja jest świętym miejscem!

 

 

 

Komentujcie ten głupkowaty pomysł

:(

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Jak jeszcze do gim chodziłem, to ktoś odpalił achtunga na korytarzu. Była tylko kupa dymu, ale mieli pecha bo odpalili przy nauczycielce. Od razu wylecieli ze szkoły ;|

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

u nas wczoraj i dzisiaj odpalili pakiet (15 korsarzy zlepionych w jeden). Jak pierdolnęło, to myślałem, że się wojna zaczyna

57199140501148694665.png

Opublikowano

A przypał mieliście ? bo ja odpaliłem FP3 koło szkoly. bo naganna ;O

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

kupcia

<3

<3

 

A co do filmu to troche nic śmiesznego u nas w windzie odpaliliśmy te takie rakiety spaliła się tapicerka i podłoga lekcje na 3 piętrze nie odbywały się bo tak śmierdziało

:ninja:

:ninja:

 

 

Nie złapali nikogo bo kamery nie ma na tym pierze jeszcze bo to nowa szkoła

;)

kat_menu2.pngkat_menu4.pngkat_menu18.pngkat_menu14.png

Opublikowano

@qps666

ja mam w szkole windy, ale tylko niepelnosprawni moga urzywac ;/

 

co do kibla...

rozumiem jakby wrzucil do kibla, ale pod? kurwa jakim cudem rozjebalo

Opublikowano

Bardzo kurwa mądrze... Nie jest to śmieszne ani warte kurwa większej uwagi. Po co niszczyć coś co nie jest twoje ?? Trzeba być naprawdę idiotą.

Opublikowano

Hehe, pewnie mieliście duży ubaw. :D

Gratuluję oryginalnego pomysłu.

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Debilizm. U siebie w domu tak róbcie.

 

@UP

Macie windy w szkole? :D

 

Nawet 2 są ;) tylko jedna jest dla niepełnosprawnych a druga dla nauczycieli która jest nie zamykana ^^

kat_menu2.pngkat_menu4.pngkat_menu18.pngkat_menu14.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...