Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] BP przygotowane już nawet na 25 lvl(osiągnięcia)


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież już są 23, i nawet 24 lvl chyba :)

Kwestia czasu, o ile boty będą znów online.

Nie wiem czy BP zdaje sobie sprawę, ale brak botów,

= brak celów na mapach, = gracze przestają płacić kasę

na MHH bo nie mają jak zużyć np. RSB które kupią, =

BP zamyka firmę i grę :) Ale to taki mały offtopic :P

Opublikowano

Przecież już są 23, i nawet 24 lvl chyba :)

Kwestia czasu, o ile boty będą znów online.

Nie wiem czy BP zdaje sobie sprawę, ale brak botów,

= brak celów na mapach, = gracze przestają płacić kasę

na MHH bo nie mają jak zużyć np. RSB które kupią, =

BP zamyka firmę i grę :) Ale to taki mały offtopic :P

 

Chyba tylko grę. Zobacz ile BP ma w sumie gier.

Opublikowano

Przecież już są 23, i nawet 24 lvl chyba :)

Kwestia czasu, o ile boty będą znów online.

Nie wiem czy BP zdaje sobie sprawę, ale brak botów,

= brak celów na mapach, = gracze przestają płacić kasę

na MHH bo nie mają jak zużyć np. RSB które kupią, =

BP zamyka firmę i grę :) Ale to taki mały offtopic :P

Na Pewno BP nie zbankrutuje o to możesz się nie martwić ponieważ mają dużo innych gier. Jeśli chodzi o samego Darka on też nie zbankrutuje ponieważ jest dużo serwerów i jest pokaźne grono ludzi które ładuje chore pieniądze na to. Kolejną kwestią jest to że brak botów nie spowoduje braku graczy, lecz bardziej uczciwą walke dla tych którzy nie kożystają z dopalaczy :D Napisałęś że RSB nie idzie wykorzystać? Odpal misje na 1000 goli i spróbuj ją zrobić w tydzień :P Taka moja mała sugestia :D

4112421483.png


Pomogłem? Daj "lubie to"


Powróciłem do życia po 6 Latach spędzonych w DarkOrbit!!!!


Olejcie tą grę!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...