Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Czy działa już (nie)odpychanie na koniu ? [PL]


miniu11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Tak jak w temacie, naprawili to ? Jest jakiś sposób, a może działa wam, bo mi nie działa :x

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

No ja próbuje w modzie i dupa :) od jakiegoś tygodnia, wszystko dobrze śmigało do konserwacji (czwartek ostatni).

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano
:O dzisiaj ? A używasz kamera z 15.12 ? Ciekawe jestem dlaczego mi nie działa, "retorrentowałem" 2 razy metina i instalowałem kamera, nic nie dało.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Mi wyskakuje błąd :

"Run-time error 53

File not found"

(nie działa mi żaden hack nawet ten z 21.12.11)

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Ja teraz gram właśnie na waithacku na kamermodzie oraz z multibotem by Slait i wszystko bez problemu śmiga, czasem kicknie, ale w bocie jest autologim i nie ma problemu, zaraz będę testował fishbota i napiszę czy też działa.

@edit

skonfigurowałem FB by erpel i póki co działa bez zarzutu ;)

2mo740k.jpg

Opublikowano

Sprawdź, czy działa odpychanie na koniu, prosiłbym :]

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Dzisiaj przed chwilką odpaliłem sobie moda i ładnie działa :)

A moda pobierałem kilka dni temu :)

Jak odpalisz gre to po prawej masz odpychanie na koniu, odpal to sobie wyłącz gre i za chwile włącz wejdz na serwer i zobacz ;)

Opublikowano

Wszystko działa bdb, przed chwilą sprawdzałem. Nie wiem dlaczego tobie nie działa..

b_560_95_1.png

 

 

Nazwa Serwera : Cs-Natural [ FFA/BF2 ]

IP: 195.42.112.206:27033

Ilość Slotów : 16

Uptime : 24/7

Forum Serwera : Pisz PW, gg : 11579780

Typ Serwera : FFA + BF2

Lokalizacja : Gdańsk

Fast Download : Tak

Opublikowano

No ja nie wiem... Mi nie działa, macie "ztorrentowanego" metina na najnowsze aktualizacje? Spróbuje jeszcze raz.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Pobierz najnowsze clienta ze strony głównej, której nie patchuj, a do niego wgraj najnowszego Kamer Moda.

Powinno pomóc bez patchowania.

Jeżeli jednak nie działa to wgraj od nowa, spatchuj, wyłącz patchera i wgraj Kamera, którego odpalaj jako Administrator.

Opublikowano

O właśnie, chyba wiem już o co biega. Ja metina torrentowałem, dopiero potem kamer moda. Teraz spróbuje, spatchować i metin2moda odpalić, jak zadziała masz +.

 

EDIT ///

 

Nie działa, ale już wiem chyba, czym to jest spowodowane. Gdy instaluje metin2mod 15.12, instaluje sie do połowy i od razu instalacja znika ;x chyba to jest przyczyna zaradzi ktoś ?

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Działa mi wait hack, lecz odpychanie na koniu nie działa ! HELP !!!!!!

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

/// Refresh

 

Kurde, zależy mi na tym, możecie podesłać nawet swój folder z mt2 PL, jeśli działa wam odpychanie, byłbym bardzo wdzięczny.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...