Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]Jak zmienić nazwe strony mojego serwera mt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

piszę temat iż chciałbym się zapytać jak zmienić adres strony do mojego serwera hamachi. Adres wygląda np tak:

 

5.124.512.100

(ip zmyśliłem)

 

a chciałbym zeby adres strony wyglądał tak:

 

MojaNazwaSerwera .pl / .tk / .com / .org itp

 

chodzi oto żeby takie coś było za darmo

;)

 

 

za pomoc daje lajki i 5.

 

 

pozdrawiam inside ;D

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Kupujesz lub robisz domenę i na hostingu nastawiasz pod jakie IP ma być Podpięta :P dajesz Zaakceptuj lub Zmień i do 24h zostanie zmieniona w przypadku nie będę reklamował xD domene tk był tut :P chyba dot.tk i się rejestrujesz :P

393.jpg

Opublikowano

UP@ masz wszystko za free :P przecierz domena tk jest od Zawsze darmowa tylko był kiedyś taki topic pewnie leży w koszu o rejestracji tą domeną

 

 

Domen za free Duzo nie ma ew. Po promocji na Home.pl ale musisz kupić na 2 lata i tu jest haczyk za 1 rok nic a w 2 dwa razy drożej :P xD

 

ew. Znam hostingi stron darmowe ale .tk powinna ci wystarczyć potem ci polece .pl :P

393.jpg

Opublikowano

tak tylko mi nie chodzi oto żeby zrobić swoją strone internetową, tylko tak jakby ukryć ip, zeby nazwa była normalna.

 

da sie tak zrobić ?

 

np metin2mod.tk - kamer nie zrobił strony na .tk, tylko ma jakiś inny adres np. modmod124125.cba.pl tylko zamiast tej nazwy wpisuje się metin2mod.tk

 

ja chce własnie to zrobic ;]

 

 

a dokładniej - jak to zrobić ? :D

 

edit

 

widze że mozna wybrac tygodnie ile ma to działac.

mozna wybrac 1tydzien, lub 12tygodni (albo miesięcy ;d)

czy to 12tyg też za free ? ;d

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Ukrywa się o.O a aaa chodzi ci o nazwe okienka tak ? to zmieniasz w plikach PHP

 

jeśli chodzi o Ustawienia w tk to się nie znam posiadam tylko domeny PL ;P

 

 

Jeśli chodzi o nazwe noto wchodzisz na daną stronkę i juz .

 

 

Jeśli chodzi ci o to Skryptowanie to niezbytnio mogę ci pomóc :P Napisz do DeadMena , i innych pomogą ci

393.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

NIE ROZUMIEM TEGO TUT'A

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...