Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Podwyższenie FPS'ów dla starszych kompów


JokerrPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie czołgiści! Chodząc po necie znalazłem sposób na podwyższenie fps'ów. Na każdej mapie miałem po 3-4 fps'y a teraz mam ich 15 :). Co trzeba zrobić?

 

Instrukcja :

1.Klikacie znaczek Windows+R

2.Wpisujecie %appdata%

3.Wchodzicie do folderu "wargaming.net" następnie folder "WorldOfTanks"

4.Powinniście mieć plik "preferences"

5.Otwieracie go notepadem

6. Szukacie tego:

<label> TERRAIN_MESH_RESOLUTION </label>

<activeOption> 0 </activeOption>

i zmieniacie to na to:

<label> TERRAIN_MESH_RESOLUTION </label>

<activeOption> 2 </activeOption>

7.Cieszycie się grą i dajecie mi "Lubię to!" :)

 

Nic nie edytujcie innego,chyba,że wiesz co robisz

Dajcie znać czy działa.

Opublikowano

Sposób znany od dawna, przyda się początkującym.

 

Nie musisz codziennie odświeżać tematu wystarczy jak poprosisz o dodanie go do spisu.

 

 

@edit

Jednak było.

http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=2482

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja tego nie używam bo są takie momenty że czołg przenika przez droge jak np. jest górka i sie pod nią podjedzie to czołg przez nią przenika. I to brzydko wygląda.;(

signature.png

Opublikowano

@Up:

Kolejny argument by tego nie zrobić.

I myślę, że opłaca się to zrobić jedynie w tragicznych sytuacjach.

Pozdrawiam!

 

-=-

Nie odbierajcie mnie źle.. nie chcę tutaj nikogo dobijać, że stworzył taki temat. Że np. ktoś pierwszy odkrył ten sposób.

Ja po prostu wyrażam swoje zdanie. :D

x

Opublikowano

Mi jeszcze nigdy się nic takiego nie stało:)

 

Mi jeszcze nigdy się nic takiego nie stało:)

Pomogłem? ;) Daj like :)

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Podwyższenie FPS'ów dla starszych kompów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...