Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StoneCraft [Dedyk-20 slotowy] FB Zapraszam! [No-WL]


Stairs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

96373638508127716892.png

Typ serwera: FB (FreeBuild)

 

IP:s5.mineserv.eu:25576

 

Nabór na moderatorów/Adminów.

 

Pluginy:

20353063181087485061.png

 

Potwory: OFF

Zwierzęta: ON

 

Administracja serwera:

[Wlaściciel]RastaBooS

[Admin]Dagohill

[superMod]Hexan95

 

Posiadamy forum (szczegóły w grze...)

 

TS (szczegóły w grze)

Koszt VIP'a:

10 zł przelew zwykły

11 (z groszami) sms

 

SS'y:

 

41424972935112015987_thumb.jpg

84516826799900250815_thumb.jpg

78236314163810711177_thumb.jpg

38616348827859142636_thumb.jpg

 

45076936218563527493.png

PS. Podoba Ci się serwer? Kliknij Like ; )

 

Pytania problemy kierować na nr GG:8260926

Opublikowano

Jeśli szukasz modów,adminów pisz tutaj :)

http://www.mpcforum.pl/topic/377763-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-serwera/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znaczy serw juz na 1.1 a screenów nie dodam bo narazie nie mam jak. Ale zapraszam na serwer. Jak polubiłeś mnie lub serv Subni i zobacz konto YT TheOmenStudio Zapraszam. ;D

Opublikowano

Mała aktualka:

Serwer ma już 30 slotów!

Posiadam nowy nick nie BooS tylko RastaBooS ponieważ mam premium.

iiiii...

Zapraszamy ;d

Opublikowano

Nie polecam serwa z początku wydawał sie nawet fajny ale potem admin dawaj jakies itemki noobom . Nie wnikam kto to jest ale kiedy dowaliłem jednego ziomka zaraz potem admin dał cmd na zgona ( dla mnie ). Kiedy pisałem do niego z tym problemem udawał głuchego . Macie tu kilka powodów dlaczego ten serw jest zryty. ( po 10-30 min ziomki mieli cale eq z diaxow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...