Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CastleCraft [Dedyk] [10slotów] 1.0.0 RPG/Survival


OksEn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=CastleCraft

Typ: RPG/Surv.

Adres IP: f14.owncraft.pl:25054

Status: status.png?ip=f14.owncraft.pl&port=25054

informacje.png

Sloty: 10

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Admin: Edgar

Admin: Oksen

 

pluginy.png

Factions

mcMMO

i inne.

 

inne.png

Zapraszamy na nowy serwer.

Opublikowano

Nie opłaca się grać zabiłem parę osób miałem fajne itemki do czasu aż zabiłem typa o nicku Edgear czy jakoś tak wziąłem mu itemy a on teleportował się do mnie i mnie zabił,gdy zostałem zabity zorientowałem się, że to admin wróciłem tam chciałem go zabić lecz nie mogłem bo miał godmode i to on mnie zabił,a później pisał ze zostało mu 1 serce i kłamał. Jak jest taka pro administracja to ja dziękuje.

 

 

 

NIE POLECAM!!!

Opublikowano

Hah... A w tej bajce były smoki? Ty mnie zabiłeś a to było blisko spawnu a ja przy tamtym miejscu blisko się odradzam. Wróciłem, zabiłem, a potem to mi zostało 1 serce tylko ja miałem więcej szczęścia. Nikt Ci nie każe grać na tym serwerze.

 

Pozdrawiam Edgar!

Opublikowano

Hah... A w tej bajce były smoki? Ty mnie zabiłeś a to było blisko spawnu a ja przy tamtym miejscu blisko się odradzam. Wróciłem, zabiłem, a potem to mi zostało 1 serce tylko ja miałem więcej szczęścia. Nikt Ci nie każe grać na tym serwerze.

 

Pozdrawiam Edgar!

 

Byłem przy tym

i po 1.Admin już dedał i lotły itemy.

po 2. Admin wlączył GameModa.

po 3. Dednął go do tego

Nie kłam na przyszłośc

JakNieTyToKto?

35672.jpg

27033.gif31019.png34818.gif

30941.jpg6628.gif32282.gif

35518.gif4366.png31433.png

24093.jpg5941.jpg5390.png

18706.png

face_1282903050_by_Tabok_thumb.png

Opublikowano

Hah dobry jesteś...

Po 1. Nikogo tam nie było tylko ja i ten typek

Po 2. Jakbym włączył Gamemode by pisało na chacie, bo tak jest zrobione, że gracze widzą kto włącza lub wyłącza.

Po 3. Nawet na tym serwerze nie grałeś

Po 4. Kto tu oszukuje? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...