Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jak zrobic zeby dana klasa miala np. 1/2 ze scouta ?


Qadam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis chcialem sie was zapytac jak zrobic zeby dana klasa miala np. na 1/2 na natychmiastowe zabicie ze scouta ?? Prosze o pomoc stwiam lajki :]

Opublikowano

To CodMod tak?..

 

Może w tym poszukaj. może stwórz klase kreatorem i tam wymiąć jakieś ustawienia.

http://amxx.pl/generator-klas/

 

Wiem, tzn o ile dobrze pamiętam to wiem jak zrobić że np raz dziabniesz nozem i gościu deda. ale ze scoutem . to nie wiem.

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

jeśli chcesz zmniejszyć szansę, wpisujesz tutaj DMG_BULLET && !random(2) dowolną liczbę (np. 3 - masz 1/3) , jeśli usuniesz - && !random(2) - 1/1

klasa

 

/* Plugin generated by AMXX-Studio */

#include <amxmodx>
#include <codmod>
#include <hamsandwich>
#include <colorchat>

#define DMG_BULLET (1<<1)

#define DMG_HE (1<<24)

new bool:ma_klase[33];

new const nazwa[] = "Kapitan";
new const opis[] = "Klasa premium, ma 1/1 szansy na zabicie z HE i 1/1 z scout";
new const bronie = 1<<CSW_SCOUT | 1<<CSW_M4A1 | 1<<CSW_HEGRENADE;
new const zdrowie = 35;
new const kondycja = 20;
new const inteligencja = 10;
new const wytrzymalosc = 100;

public plugin_init()
{
	register_plugin(nazwa, "1.0", "QTM_Peyote");

	cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);
	RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "TakeDamage");
}

public cod_class_enabled(id)
{
	ColorChat(id, GREEN, "Dziekujemy za zakup klasy %s", nazwa);
	if(!(get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H))
	{
			client_print(id, print_chat, "[%s] Kup ta klase za 11 zl miesiecznie!", nazwa)
			return COD_STOP;
	}
	ma_klase[id] = true;
	return COD_CONTINUE;
}

public cod_class_disabled(id)
	ma_klase[id] = false;

public TakeDamage(this, idinflictor, idattacker, Float:damage, damagebits)
{
	if(!is_user_connected(idattacker))
			return HAM_IGNORED;

	if(!ma_klase[idattacker])
			return HAM_IGNORED;


	if(damagebits & DMG_BULLET && !random(2))
	{
			new weapon = get_user_weapon(idattacker);
			if(weapon == CSW_SCOUT)
					cod_inflict_damage(idattacker, this, float(get_user_health(this))-damage+1.0, 0.0, idinflictor, damagebits);
	}

	if(damagebits & DMG_HE)
			cod_inflict_damage(idattacker, this, float(get_user_health(this))-damage+1.0, 0.0, idinflictor, damagebits);

	return HAM_IGNORED;
}

 

wszelkie problemy z kompilacją pisz, najlepiej też z .sma.

Head Admin sieci serwerów Counter Strike - Left4Play

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...