Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evercraft [2 edycja], [24/7], [41 slotów], [Survival, [0 Lagów], [Dedyk] Zajrzyj !


Denis00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Dziś o godzinie 19:30, wystartował server Evercraft. Jest On postawiony na profesionalnym dedyku, który gwarantuje nam 0 lagów.

Jest to już 2 edycja tego servera (Pragnę przypomnieć że podczas 1 edycji, server miał 50 slotów i od godziny 8:00 - 21:00 nie dało się wejść :P)

W naszej ekipie moderatorskiej, jest 4 administratorów. (W tym 2 sympatyczne dziewczyny ;] ).

 

Gwarantujemy miłą atmosferę i brak nudów. Jest to poważny projekt, a nie mongolski server , który po miesiącu zgaśnie niczym pet.

 

Wiec tak. Nie bd sie rozpisywal, potem dodam screeny (jeszcze jestem w fazie posylwestrowego szału ;P)

 

Dam Tylko Adres, czyli : 178.19.105.250:25092

 

Życzymy miłej gry, wbijajcie koniecznie :D

Opublikowano

Bardzo pozytywny serwer. Denis bardzo miły i sympatyczny. Serwer naprawdę 0 lagów ani ścinek. Jedynie na serwerze brakuje nam ciebie ! Tak to właśnie ty graczu chcesz grać tutaj ;) . Gorąco zapraszam :)

 

Sysucha

Opublikowano

Serwer jest najlepszym survivalem na jakim grałem

Ci Admini a ta Atmosfera

:D

Zapraszam serdecznie wszystkich !!

sygna00e9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...