Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Dzis pokaze, Robienie darmowej domeny.pl i hakowanie serwerow dedykow linux CS Poradnik!

 

 

Punkt 1.Domena za darmo .pl :

Tworzymy prosta strone na jakims darmowym hostingu np. cba.pl

Rejestrujemy sie..wypelniamy dane....tworzymy strone.

pk2. Wchodzimy na link www.nazwa.pl

pk3. Wchodzimy na http://bogus.ovh.org...ratory/all.html

pk4. Rejestrujemy sie na nazwa .pl na koncie "FIRMOWE" firmowe pamietajcie.

pk5. Przechodzimy w zakladke http://bogus.ovh.org...ratory/all.html i generujemy numer NIP i REGON 9 lub 14 Cyfrowe...

pk6. Rejestrujemy sie wedlug wygenerowanych numerow...

pk7. Koniecznie musimy sie zalogowac po rejestracji, logujemy sie na konto i wybieramy "KOSZYK", jest domena i klikamy taki zielony dolar obok jej nazwy...

pk8. Po kliknieciu na niego wybieramy oferta darmowa powinno byc zaznaczone (PROMOCJA)...

pk9. Po calej zaplacie przechodzimy do konfiguracji domeny i czekamy na jej akceptacje + odbieramy maila..

pk10. Wchodzimy na konfiguracje domeny dajemy przekieruj adres URL i wypelniamy dodajac link waszego forum, strony itd.

pk11. Po przekierowaniu domeny dajemy OK i czekam z 30 minut Maksymalnie az domena zostanie przekierowana...!

 

 

 

Punkt 2.Hakowanie dedykow ilosc slotow itd.

Wchodzimy na ftp serwera i cstrike/server.cfg otwieramy (EDYCJA) dopisujemy komende gdzies na koncu server.cfg komende (linijke) mp_maxplayers "ilosc slotow ile chcecie"

dopisujemy kolejna linijke zeby byly mniejsze lagi i wieksze fps na serwie :)

 

max_fps "100"

pk3. Zapisujemy i przechodzimy do panelu, po czym resetujemy serwer!

Wchodzac w cs widzimy ilosc slotow i poprawa pingow

:))

 

 

Pozdro...

 

Licze na +++++

Edytowane przez Pan Claus
Opublikowano

wiem ale developer 1 nie dziala a przy sys_tickrate fps 100 nie szwankuje :) chyba ze sa szpetne hostingi to wpisujesz 1000 fps i developer 1 :> licze ze poradnik sie przyda wielu osoba ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...