Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]DropHack (DH) - jak go włączyć(kiedyś było inaczej)


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno nie grałem w metina lec teraz znów zacząłem i mam kilka pytań dot. DH

Czytałem, że DH działa tylko na modzie kamera.

 

-Co zrobić żeby ten DH działał (muszę do jakiegoś pt dochodzić czy tak po prostu)?

-Co włączyć w modzie (jaką opcję by ten DH działał)? (nie mam jescze moda, musze zaczekać)

-Ostatnio dostałem bana, używałem b. dużo moob puller, czy jest to możliwe, że dostałem bana przez tego moda? (za samo posiadanie, bo wiem że mogli mnie zbanować za pullowanie moobów :) )

Opublikowano

Możesz dostać bana z każdego hacka moda jaki instnieje do metina ale po to sie blokuje hsa zeby nie dostac bana duzo sposobow maja zeby ominac zabezpieczenia gry

 

edit

za posiadanie tak samo a 2 jak wloczyc dh masz kamermoda wciskasz f6 i tam masz drop hack pick up i dziala

Opublikowano

Ale prosiłbym o dokładne czytanie mojego psotu :>

Ja pytam czy za samo posiadanie mogę dostać bana a nie za używanie ^.^

 

 

I jescze prosiłbym o odp. na 1 i 2 pyt.

Opublikowano

Możesz dostać za samo posiadanie , jeśli aktualnie grasz na modzie :) Jak wykryją to banik poprostu :D Ale wykrycie nie możliwe jest takie raczej ,bo blokniesz HS,a i po sprawie :)

Opublikowano

do moda nie trzeba blokowac hsa.

 

robisz 2nowe postacie np wojownik to będzie postać [A] , a 2 postać to

 

zapraszasz postacią A postać B do pt

gdy zaprosisz postać A bedzie liderem pt więc go logasz

a postać B ma byc w pt z logniętym liderem

 

teraz naciskasz w modzie f6 ustawiasz drophack ON autopickup ON i lecisz na ZUO ;D

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Do tematu to włączyć go możesz dołączając do pt(najlepiej z 2 konta) i możesz kraść dropa(2 postacią zrób pt dołącz i lognij, a DH ciesz się z kradzieży dropa)

 

PS.Nie znoszę DH ale wiem jak działają :P

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...