Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evtis vs Covver Zapraszam ! :)


Evtis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

 

Wyzywający: Evtis

Wyzwany: Covver

Wstawianie prac do: 2 dni

Głosowanie do: 3 dni od wstawienia pracy wyzwanego

Tematyka: Dowolna

Notatka: Dawaj ile chcesz ;).

Opublikowano

Przyjmuje zar wrzuce

 

Wyzywasz wszystkich,a jesteś świeżak,

Z Maka Przegrałeś nikogo nie zjechałeś,

Zaraz przegrasz,brakuje Ci tchu,

Bo jesteś kurwa wielki mól,

Na ulicy żebrzesz więc też żul,

Pierwsza piątka to wstep,

to nic rozgrzewam się,

Uciekłeś z czeskiej porodówki,

bo nie masz żadnej gotówki,

Pierwsza 10 już minęła,

Z powierzchni ziemi Cię zwinęła,

Już myślałeś,że jesteś wielki,

lecz uważaj zrzędnie Ci mina,

Piszesz Disy jak dziewczyna,

Teraz klękaj na kolana,

Liż kutasa swego pana.

image.png 

Opublikowano

Nie znam granic, psyche będę ci ranić !

Ześwirowany stan, jak ci zagram tak zatańczysz.

Zabijam rymami, majk bronią w moich dłoniach

Umierasz w udrękach, teraz przede mną konasz!

Możesz ssać tera lachę, we łzami w swoich oczach!

Rozpierdolę ci czachę, ostatnia sekunda, twa zobacz!

Jadę pełną prędkością - nawijam do tego bitu

Rozpierdalam ci łeb mocą, siła dynamitu !

Bez kitu, jeżdżę po tobie leszczu jak zechcę

Żebro pęka, psycha klęka - dla ciebie to męka!

Moja jedna kulka, twoje zjebane życie zakłóca

Siadamy z ziomkami, ciągniemy z bongo do płuca!

Rzucam w ogień twoje ciało, wypierdalaj do piekła!

Przybity do krzyża, twoja dusza już ucieka!

Jestem królem hardcoru, prze zemnie dostajesz torsji

Czytając ten diss czujesz się jak dziecko do aborcji

Już prawie umarłeś, szczątki twe wciąż płoną

Krew wypływa oczami, lecz nie możesz być już sobą

Teraz zostałeś sam, robiąc za największego chama

Wstyd ci to przyznać, choć wcześniej czułeś się za Pana!

Opublikowano

Widzę że dwie prace oddane więc mogę zacząć głosować.

 

Oddam głos na Evtisa - czuje rytm, czuje bit, dobre rymy, spójny tekst (jesteś mi coś winny^^) ;)

Covver - trochę płytko napisałeś, to w cale nie oznacza że źle,

Po prostu bardziej podoba mi się praca Evtisa.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

O ja pierdo*e.

Evtis rozjebałeś mnie

ZA-RĄ-BI-STE.

Głos oczywiście na Evtis. Covver napisał gówno.

Opublikowano

Bez żadnego ale, Evtis !

 

Super napisany diss, super rymy.

 

Co do ciebie Covver, ja bym tego dissem nie nazwał ale ok. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...