Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB+Surv]SquidUniversal[No-WL][No-Premium][20 slotow][Dedyk]


majgajver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SquidUniversal v 1.0.3

 

Witam wszystkich graczy Minecraft!

Jestem tutaj by zaprosić was na nową odsłonę serwera SquidUniversal!

Serwer działa już od września i przez ten czas testowaliśmy różne

 

modyfikacje typu survival,triple gamemode,rpg,fb

Jednak w końcu doszliśmy do kompromisu!

 

Serwer FB+Surv

 

Nowy serwer dla waszej wiadomości jest do bólu uproszczony.

Wszelkie komendy które przyprawiały was o disconnect z serwera zostały zastąpione polskimi komendami.

Przykładowo zamiast długiej linijki /warp las - wystarczy po prostu /las.

Tak samo jest z resztą warpów o czym możecie się przekonać wbijać na serwer(ip pozostaje niezmienione od 6 miesięcy czyli s23.csrv.pl:15292).

 

Gracze nie muszą się także już męczyć z wykonywaniem misji by zdobyć gracza i coś zbudować.

Po prostu akceptujesz regulamin komendą /akceptuj i biegniesz do działki by ją sobie kupić.

Działki kupujesz klikając PPM na tabliczke z [Agentem] i możesz cieszyć się prywatnym kawałkiem minecraftowego świata.

 

Mamy także przeprogramowaną komendę /help w której znajdziesz najpotrzebniejsze ci informacje.

Jeżeli jednak nadal masz z czymś problem wystarczy napisać zgłoszenie do admina poprzez /zgloszenie

 

 

Gdy ci się nudzi i nie masz co robić możesz powalczyć o nagrody na MobArenie sam lub z dowolną liczbą przyjaciół.

Jeżeli jednak nie interesuje cie walka możesz zakupić los na serwerowej loterii.

 

 

Grając z przyjaciółmi na serwerze z pewnością chciałeś zrobić klan/Gildie jednak na niektórych serwerach pluginy na to nie pozwalają.

U nas to nie problem. Wystarczy zarejestrować na naszej stronie swoją gildie, 3 członków poprze jej powstanie a my damy ci permission do założenia jej. Dzięki temu systemowi będziesz mógł przejmować tereny, wywoływać wojny z innymi gangami lub tez wojować z przyjaciółmi.

 

Na serwerze jest PVPrank : wystarczy wpisać /ranking by go sprawdzić. Dla vipów mamy dużo specjalnych bajerów takich jak odrzutowe buty czy łapanie mobów do pokeball.

 

 

A teraz troszkę szablonowych informacji:

IP : s23.csrv.pl:15292

 

PVP : ON

Moby : ON

Nether : ON

Zwierzęta : ON

Gildie : ON

WL : OFF

Premium : OFF

MobArena : ON

Dedyk : ON

 

Serdecznie zapraszam.

 

Przy okazji proszę o usunięcie tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/643645-fbsurvsquiduniversaldedyknopremiumno-wl/

P.s Jezeli się da to proszę też o zresetowanie postów pod tym tematem :)

Opublikowano

server do dupy admin niby taki fajny a jak przychodzi do tp albo czegos innego zaczyna robic z siebie koxa .. potem zaczyna sie wyzywka i wiadomo admin da ci bana i sie cieszy,

serwera niepolecam

Opublikowano

Do JonnyYogi

 

Nie daliśmy bana NIKOMU od miesiaca

Poza tym to tylko żarty :)

Jeżeli nie masz poczucia humoru i nie znasz sie na żartach to wiadomo , czemu tak myślisz

Opublikowano

na serwerze panuje taki bałagan ze szok. Spawn jest na łące wszędzie sa jakies domy byle w jakich miejscach. Nie działają w niektórych domkach cuby,nie ma działek. Nie polecam

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Boskiroman, załóż okulary bo nie jesteś boski, Co za cieć naprawdę.. Ten bałagan jest dla takich jak ty, dla noobów co czytać im sie nie chce. Jak byś czytał to byś wiedział że spawn jest w poczekalni. Jak byś czytał tabliczki to być wiedział że tu ma być bałagan bo to jest poczekalnia. Tu userzy pokazują swoje możliwości, jak pokażą że umią ładnie budować, przechodzą na główną. Sory Ale jesteś noobem.

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

PRZYKRO MI,ALE SERVER UPADA.

Gracze odchodzą. Dlaczego?

Niejaki CreeperMan... moderator odsiedmiu boleści zabija niewinnych graczy.

Z pawlo9779 zrobiliśmy gildię "Tęcza",po 2 dniach siedziba była zalana LAWĄ!

CreeperMan teleportuje sie do mni.. i do członków gildi i ZABIJA ICH.

Chciał ostatnio pvp.. haha wiecie co? Miał goda. Zaszedł mnie od tyłu.

Strzela z łuku w graczy.

 

DOPÓKI TEN PODŁY TYP JEST MODEM NIE WEJDE NA SERVA! SZKODA MI NA NIEGO NERWÓW!

 

CreeperMan ma rówież ten program do... taki co surowce wykrywa. Przynosił kiedyś po kilka stacków diaxów. Potem żądał zwrotu od GRACZY.

 

Creeper chamie -.- Myślisz,ze jak masz moda od 2 dni to jesteś lepszy od innych? Podły *** !!!!

Grr.. koncze bo zaraz wybuchne ze złości.

 

Pozdrawiam Administratorów!

 

April -.-

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ten serw to gowno wykopałem diament i perma za xray dostalem a niemam xray

 

Kolega admin sledzil cie na vanish (komenda na neiwidzialnosc)

Więc dziękujemy ze pokazales nam jakim jesteś graczem :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Ehh, ludzie nigdy się nie zmienicie. Koleś konkretnie jechał na X-rayu, i robił tunele 1x2 wprost na diaxy, dostał bana a teraz jeszcze ma czelność pisać, że nic nie miał.

Opublikowano

#Aktualizacja!

 

- Dokończono konfiguracje SpleefAreny.

- Dobudowano nowe działki

- Dobudowano więzienie

- Od teraz vipy i megavipy mają rakietowe Buty (latanie na gold butach)

- Dodano Publiczny serwer Mumble (możliwość kupienia kanału za 1zł na miecha) mumble.csrv.pl Port 45292

- Zaktualizowano stronę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...