Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] CUBOID


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam wazna prośbę o pomoc,

a więc tak. 2 dni temu z kolegą pozabezpieczalśmy cuboidami place, ulice itp...

dzisiaj jak wszedłem z gracza, który nie ma admina spróbowałem i wszytsko można rozwalać! A działało wszytsko 2 dni temu!

W pliku configuracyjnym cuboidy ciągle są na mapie, ale można w nich rozwalać,

ci się dziej, jak to naprawić?

PROSZĘ O SZYBKA POMOC, PONIEWA DZISIAJ O 1 W NOCY JEST DATA OTWARIE TEGO SERWA DLA ZNAJOMYCH I WSZYSCY NA TO JUZ CZEKAJA

 

OBSYPIE PLUSAMI!!!!!!!!!!!!!!

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

ja zakładałem to, i wczoraj wszytsko działało

tylko dzisiaj jakby zniknęły zabezpieczenia

co robic?

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

Jeżeli stało się to po restarcie serwera to po prostu nie zapisałeś

tych cuboidów.

Możliwe też że wgrywałeś jakiś plugin i coś się zbugowało.

Po prostu nałóż od nowa

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

zaznacz całe miasto jak zaznczyleś napisz to

 

1. //expand vert

 

2./region define miasto1 wlasciciel

 

3./region save

i spr string PPM na podłoże

 

nazwy cuba nie mogą sie powtarzać

 

@edit

./setparent

używasz do zakładania cuba na cub

np:

/setparent miasto1 nazwa cuba wlasciciel

 

/region save

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...